Aplikacje mobilne

Microsoft opóźnia Project Astoria

przeczytasz w 1 min.

Na jedno z rozwiązań mających znacznie uatrakcyjnić Windows 10 Mobile przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Project Astoria

Windows 10 rozgościł się już na komputerach, ale wciąż czekamy na debiut jego mobilnej wersji, która zmienić ma oblicze smartfonów. Będzie miał on miejsce już wkrótce, co bez wątpienia może cieszyć. Niestety powodów do zadowolenia nie dają doniesienia na temat Project Astoria.

O kryjącej się pod ta nazwą idei pisaliśmy już kilka miesięcy temu, kiedy to została oficjalnie przedstawiona. Przypomnijmy jednak w skrócie, iż chodzi tutaj o dostarczenie deweloperoom odpowiednich narzędzi, dzięki którym dość szybko i łatwo będą mogli przenieść aplikacji z Google Android na Windows 10 Mobile.

Jeszcze nie tak dawno pojawiły się informacje, iż prace postępują zgodnie z planem. Teraz docierają do nas jednak zupełnie odmienne komunikaty, z których wynika, że Project Astoria boryka się z pewnymi problemami i trzeba będzie poczekać na niego nieco dłużej. Tak brzmi przynajmniej oficjalne stanowisko. Portal Windows Central idzie krok dalej i sugeruje, że Project Astoria został zawieszony i nie wiadomo nawet, czy ostatecznie dane nam będzie posmakować jego efektów.

Pozostaje czekać na kolejne informacje i mieć nadzieję, że Microsoft jednak zrealizuje ten bardzo ciekawy projekt.

Źródło: giga.de, windowscentral

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Avantu
  0
  A co ciekawe podobne narzędzie do przenoszenia aplikacji z iOS można już pobrać: https://dev.windows.com/en-us/bridges/ios
  • avatar
   Snack3rS7X
   0
   Kiedy w końcu się skończy pisanie o akreatywnych debilach z branży jak MS czy Facebook? Kiedy ich era minie? Jedyne co potrafią to kupować lepsze rozwiązania od swoich przejmując inne firmy...
   • avatar
    Mac888
    0
    MS coraz bardziej przypomina zbieraninę amatorów, a nie globalnego olbrzyma IT....