Mobile

Microsoft podpisuje listę obecności na MWC 2017

przeczytasz w 1 min.

Czyżby szykowała się premiera Surface Phone?

Rynek mobilny odlicza wprawdzie dni do targów CES 2017, ale już chwilę po ich zakończeniu wszyscy zaczną spoglądać w kierunku Barcelony, gdzie odbędzie się inna duża impreza, a mianowicie MWC 2017. To na nią szykuje się między innymi Microsoft.

A skoro w stolicy Katalonii prezentowane są co roku w głównej mierze urządzenia mobilne, najprawdopodobniej producent szykuje się do zapowiedzi sprzętu z tej właśnie kategorii. Pikanterii dodawać może hasło, jakim Microsoft zachęca do zainteresowania się jego premierami - „Do great things”.

Microsoft MWC 2017

Nie da się ukryć, że w ostatnich miesiącach nowych urządzeń mobilnych z logo Microsoft nie oglądaliśmy. Najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że dane nam będzie zobaczyć Surface Phone, o którym spekuluje się od wielu miesięcy. Z drugiej strony pojawiają się sugestie, że jeśli do premiery tego urządzenia w ogóle dojdzie to raczej w drugiej połowie przyszłego roku i na dedykowanej mu imprezie.

Jeśli zatem nie Surface Phone, to co? Na ten moment odpowiedź na to pytanie wydaje się naprawdę trudna. Pozostaje zatem czekać. MWC 2017 startują 27 lutego.

Źródło: Microsoft, TechCrunch

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raziel90
  2
  Żadne tam 'do great things'..#makemicrosoftgreatagain
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie wiem po co bo Ms (a dokładnie hindus szef) zabił windows phone i jeszcze xbox one do tego wiec tracą tylko czas. Trzeba czekać na zmianę szefa, był gates to było git.