Mobile

Promocja w Virgin Mobile. Miesiąc rozmów i internetu za darmo

przeczytasz w 1 min.

Virgin Mobile ma ofertę specjalną dla nowych klientów. Osoby, które zdecydują się skorzystać z usługi #GIGAMAKS na kartę, otrzymają miesiąc rozmów i paczuszkę internetu za darmo.

Każdy, kto w porze wakacyjnej kupi starter Virgin Mobile za 5 zł i zasili swoje konto na kwotę 10 zł, będzie mógł wziąć udział w promocji Miesiąc za darmo. W ten sposób otrzymamy dostęp do nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz do 30 GB internetu w sieci 5G.

Pakiet #GIGAMAKS – i zarazem promocję – aktywujemy poprzez wpisanie kodu *222*31*1#.

Pakiet uruchamiamy za darmo, ale po miesiącu #GIGAMAKS staje się płatny. Usługa odnawia się samoistnie i będzie pobierać 30 zł miesięcznie, jeśli na koncie będą znajdować się środki. Przy każdym cyklicznym odnowieniu klient otrzyma 100 GB internetu miesięcznie przez kolejne 11 miesięcy.

Virgin Mobile – pakiet lojalnościowy

W przypadku #GIGAMAKS operator oferuje promocję stażową. Dzięki niej osoby, które nie porzucą oferty przez dłuższy czas, zgarną nawet do 15 GB dodatkowego transferu danych co miesiąc.

Użytkownik #GIGAMAKS może zapisać się do promocji Masz za staż za pośrednictwem aplikacji Play24. Od tego momentu liczony jest czas, po którym przyznawane są comiesięczne bonusowe paczki danych:

  • 5 GB – po 6 miesiącach
  • 10 GB – po roku
  • 15 GB – po dwóch latach

źródło: materiały prasowe

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login