• benchmark.pl
  • Gry
  • Czy w Minecraft pojawią się nowości? Wkrótce będzie wiadomo
Gry

Czy w Minecraft pojawią się nowości? Wkrótce będzie wiadomo

przeczytasz w 1 min.

Już za kilka dni odbędzie się wydarzenie Minecraft Live. Firma Microsoft, razem ze studiem Mojang, zaprezentowała krótką zajawkę nadchodzącego eventu.

Minecraft Live powraca

Minecraft to bez wątpienia jedna z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów, która dotarła do niemalże każdego zakątka na świecie. Dla fanów tytułu jednym z ważniejszych wydarzeń związanych z grą jest Minecraft Live. Event odbywa się online i wypełniony jest nowymi informacjami o przyszłości produkcji.

W tym roku Minecraft Live odbędzie się 15 października o godzinie 18:00. Transmisję będzie można oglądać na żywo m.in. w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale związanym z grą. Zgodnie z zapowiedziami firmy Microsoft, podczas wydarzenia pojawi się między innymi nowy sposób głosowania na kolejnego moba:

Będziecie mieć 24 godziny na oddanie głosu z poziomu launchera, na stronie Minecraft.net lub podczas gry na specjalnym serwerze Bedrock! Zapiszcie datę, ustawcie alarmy i przygotujcie się na najnowsze wiadomości z Minecraft: Legends, Minecraft: Dungeons i Minecraft.

Z okazji zbliżającego się Minecraft Live w sieci pojawiła się krótka zajawka opracowana przez Element Animation:

Będziecie oglądać Minecraft Live? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: youtube, minecraft.net

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    goście z mojang zrobili ogromny błąd sprzedając minecraft.