Internet

Miss for Speed - konkurs Electronic Arts

przeczytasz w 1 min.

To co od zawsze interesowało mężczyzn to piękne kobiety i szybkie samochody, dlatego Electronic Arts razem z serwisem fotka.pl ogłosiły konkurs Miss Need for Speed, gdzie zwyciężczyni otrzyma w nagrodę sesję zdjęciową dla marcowego wydania pisma CKM.

Konkurs potrwa do 19 grudnia i składa się z dwóch etapów. W pierwszym, internauci głosują na wszystkie zgłoszone na fotka.pl kandydatki, natomiast w drugim weźmie udział 50 dziewczyn, które zdobyły najwięcej głosów w pierwszym etapie. W drugiej turze statystyki są zerowane i internauci głosują na 50 kandydatek. Dziesięć pań, które w drugim etapie zdobędzie najwięcej głosów, stanie przed jury złożonym z przedstawicieli CKM i Electronic Arts, a wybrana przez jury dziewczyna wygra profesjonalną sesję zdjęciową.

Konkurs od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych dni zgłosiło się ponad 600 kandydatek, na które już oddano ponad 83 tysiące głosów! Szybki 'klik' na stronę konkursową pokazuje, że chyba wszystkie użytkowniczki serwisu biorą udział w konkursie. Panowie mają pole do popisu bo przy takiej ilości uczestniczek, każdy na pewno znajdzie swoją ulubienice.

P.S Poniżej jedno ze zdjęć wyżej usytuowanej kandydatki, pokazuje, że nie znalazła się tam raczej przypadkowo. :)


miss_for_speed

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  pff hehe ale nagroda :P To chyba CKM powinien dodatkowo jeszcze zabulić za sesje zdjęciowa pacjentki a nie za friko.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie żebym nie lubił szybkich samochodów i pięknych dziewczyn, ale w tym przypadku muszę wyrazić mój niesmak. Cóż to za nagroda? Moim zdaniem pomysł dość kontrowersyjny, potwierdzający pustogłowie autorów pomysłu i ich przekonanie (jak widać trochę uzasadnione) o głupocie uczestników...

   Wybaczcie kaznodziejski ton, ale do prawdy nie rozumiem jak pokazanie za przeproszeniem tyłka można traktować jako nagrodę...
   • avatar
    Fiona
    0
    Gra jest beznadziejna. (moim zdaniem)
    A reklama sprytna - znajdzie się masa panienek które stoczą prawdziwy bój o rozkładówkę.

    EA - zyskuje rozgłos i darmową reklamę gry, CKM - darmową barbi na rozkładówkę (honorarium im zostanie w kieszeni) i też rozgłos dla gazety.

    Marketingowo idealna reklama.
    A poza tym Piotr ma w pełni rację.....
    • avatar
     force
     0
     to ja troche obiektywnie...

     jak słusznie Piotr zauważył "pokazanie tyłka" nie jest fajna nagroda samą w sobie...tutaj liczy sie gdzie ten tyłek pokazujesz i kto go zobaczy...być moze ze tyłek komus sie spodoba, a właścicielka tyłka dostanie dzieki temu propozycje do dalszego pokazywanie, moze juz nie tylka ale ogólnie siebie w innych czasopismach mniej erotycznych co moze nieść niemale korzyści materialne, które ja kmi sie wydaje mogą stać się tą właściwą nagrodą.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Pokaz pupke, pokaz cycki, bedzie pieniadz, beda zyski.
      • avatar
       Grzegorz Kubera
       0
       Hm, CKM to niekoniecznie dobry magazyn dla mężczyzn. Osoby prowadzące ten miesięcznik nie mają za bardzo jednolitej wizji, jak powinien on wyglądać, przez to w każdym numerze prezentowany jest swojego rodzaju miszmasz + jakaś laska, która pokaże kawałek cycka. Wolę Playboya.

       Jeśli zaś dziewczyna, która wygra konkurs, zrobi sobie sesję w CKM, to nie wróżę jej najlepiej – to nie Ameryka, że takie coś otworzy jej karierę czy zapewni jakiś konkretny dobrobyt i niezwykłą popularność. Według mnie gra niewarta świeczki.

       No, ale to tylko moje zdanie – może, oczywiście, stanie się supersławną modelką, zarabiającą tysiące złotych i zastąpi plakaty z Weroniką Książkiewicz w serialu BrzydUla na TVN. A co! ;-)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Nic nie stoi na drodze co by nacieszyć oko pięknymi kobietami a nagroda sesja zdjęciowa tylko ? żadnych bonusów w postaci złotych polskich?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Najlepiej jakby zrobili kiedys sensownego NFSa na miare Porsche 2000, a nie lansowali swoj kolejny niewypal.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          LUDZIE SESJA NIE JEST ROZBIERANA, KTO BY SIĘ NA TO ZGODZIŁ WIEC CO W TYM KONTROWERSYJNEGO , FANTY TEZ SA, CZYTAJCIE REGULAMINY TO NIE BOLI JEŹDZICIE NAWET NIE WIECIE PO CZYM