Głośniki

HDMX Jam Classic – mobilny głośnik dla melomanów

przeczytasz w 1 min.

Urządzenia mobilne towarzyszą nam każdego dnia, nie tylko w pracy, ale także w czasie wolnym. Dobrze zadbać o lepsze brzmienie muzyki.

HDMX Jam Classic

Urządzenia mobile towarzyszą nam każdego dnia, nie tylko w pracy, ale także w czasie wolnym. Wykorzystujemy je do wielu celów, w tym i do słuchania muzyki. Efekty nie zawsze są tu jednak zadowalające i dlatego też powstają gadżety pokroju HDMX Jam Classic.

Jest to mobilny głośnik, który wedle producenta uznać można za idealne rozwiązanie dla melomanów. Jak przystało na tego typu konstrukcję mamy tutaj rzecz jasna do czynienia z łącznością bezprzewodową.

HDMX Jam Classic wykorzystuje moduł Bluetooth, za pomocą którego łączy się ze smartfonem, laptopem, tabletem czy nawet komputerem, chociaż stworzony został raczej z myślą o właścicielach sprzętu przenośnego.

Wbudowany tu akumulator pozwalać ma na 12 godzin ciągłego słuchania muzyki. Głośnik sprawdzi się zatem podczas imprezy plenerowej, zabawy na boisku czy w skateparku. Dodatkowo, możliwe jest sparowanie go z drugim głośnikiem co sprawia, że otrzyma się jeszcze większą moc i jakość w systemie stereo.

HDMX Jam Classic wygląd winogronowy

Najważniejsze cechy HDMX Jam Classic:

 • łączność bezprzewodowa Bluetooth
 • zasięg do 10 metrów (możliwa jest również transmisja przez przewód)
 • moc: 3W
 • czas pracy do 12 godzin (4 godziny w trybie BT)
 • ładowanie poprzez USB, czas ładowania: 180 minut

Głośnik HDMX Jam Classic dostępny jest w cenie 99 złotych. Zdecydować można się na jedną z 5 wersji kolorystycznych - niebieską, szarą, czarną, czerwoną oraz winogronową, która trafiła do sprzedaży właśnie teraz.

Źródło: HDMX

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Jest tani ale tylko 4 godziny to troche malo. Posiadam Maxell MXSP-BTS150 i sobie chwale. 8 godzin na BT i 5w.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Posiadam i nie narzekam, aczkolwiek o basie, który był chwalony w reklamie sklepu gdzie go kupowałem można zapomnieć, choć od 3 watowego głośnika wiele wymagać nie można.
   • avatar
    14r33k
    -1
    Na drugim zdjęciu jest model Plus, a nie Classic
    http://forum.benchmark.pl/blog/6/entry-323-hmdx-jam-plus-recenzja-przeno%C5%9Bnego-g%C5%82o%C5%9Bnika-bluetooth/