Klawiatury

Monitor LG, słuchawki, klawiatura - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Monitor LCD Flatron od LG, słuchawki Plantronics oraz klawiatura A4 Tech.

 • 20,1" LG Flatron L207WTP-PF
  Monitor całkiem fajny, ładnie się prezentuje na biurku ze swoją błyszczącą obudową, w nocy trochę przeszkadza jasno świecący przycisk włączania. Plusem jest możliwość wymiany na nowy do 30 dni od zakupu gdy pojawi się uszkodzony piksel. Przed zakupem sprawdzajcie monitor, bo w razie usterki pojawiają się problemy z niekompetentnym serwisem LG w Łodzi. Ocenę obniżam za brak regulacji wysokości oraz za problemy z serwisem i infolinią z powodu wymian gwarancyjnych.
   
 • Słuchawka Plantronics GameCom 377
  Słuchawki bardzo mnie zaskoczyły przy grze CS 1.6. Doskonale słysze graczy za ścianą lub zbliżających się do mnie. Dzięki nim lepiej się gra :) . Mikrofon jest doskonały, wreszcie mi nic nie szumi. Osobiście polecam 377 niż 777 patrząc na cenę. Bardzo jestem zadowolony z zakupu.
   
 • Klawiatura A4Tech Xgame G100
  Produkt za małe pieniądze, ale zdecydowanie dobrej jakości. Trochę inne rozmieszczenie klawiszy, w przypadku Shift zdecydowanie wygodniej, małe klawisze funkcyjne, króciutka spacja, to może być trochę uciążliwe, ale usadowienie klawiszy WSAD trochę wyżej i większych jest bardzo wygodne i rekompensuje inne niedogodności. Ponieważ rozpoznawana jest jako standardowe urządzenie wskazujące, nie ma problemów z instalacją. Jak się ktoś uprze, to może jej używać jako zwykłej klawiatury w zakresie liter, które zawiera. Nie jest kompaktowa jak produkty logitecha czy saiteka (chociaż one też małe nie są), ale jeśli ktoś używał do tej pory normalnej klawiatury do grania i jest przyzwyczajony do używania standardowych klawiszy, to szczerze polecam.
   

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  monitorek LG moge potwierdzic, że bardzo dobry - ostatnio nabyłem i jestem z niego bardzo zadowolony :)