Gry

Monster Hunter: World - polowanie na ekranie

przeczytasz w 1 min.

Firma Capcom opublikowała dwa nowe zwiastuny gry Monster Hunter: World - jeden standardowy i jeden poświęcony najważniejszej czynności, czyli łowom.

Monster Hunter: World to pierwsza od lat odsłona tej popularnej serii gier akcji z poważną domieszką RPG, która trafi na urządzenia innych producentów niż Nintendo. Kto widział pierwsze materiały, ten wie, że zapowiada się ona wyśmienicie. Jeśli Capcom opublikował najnowszy zwiastun, by zainteresować tym tytułem jeszcze więcej graczy, to zdecydowanie może się to udać.

Nowy zwiastun skupia się na dynamicznej rozgrywce, która zostanie zaproponowana posiadaczom PlayStation 4Xbox One oraz graczom pecetowym w bliżej nieokreślonym momencie przyszłego roku. Na filmie widzimy też nową lokalizację (Wildspire Waste) zamieszkiwaną przez dziwaczne stworzenia. To właśnie na polowaniu na nie spędzimy najwięcej czasu w Monster Hunter: World.

Oprócz wartkiej akcji, wymyślnych kreatur i fantastycznych krain, twórcy Monster Hunter: World zapowiadają również sporo eksploracji, zbieranie surowców, elementy skradankowe oraz wiele różnorakich zadań do wykonania. I choć taka stylistyka nie każdemu pewnie przypadnie do gustu, trzeba przyznać, że klimat dosłownie przelewa się przez ekran:

Firma Capcom opublikowała jeszcze jeden zwiastun, tym razem poświęcony temu, wokół czego rozgrywka w grze Monster Hunter: World się kręci, a więc polowaniu. Materiał zatytułowany „Hunting 101” przedstawia łowy od początku do końca, czyli od przygotowania się, przez tropienie stworów, po ich ubijanie i zbieranie łupów. Zobaczcie sami:

Źródło: Dark Side of Gaming, Capcom

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Akatzuky
    0
    Wyglada super MHFU na PSP byl znakomity