Gry komputerowe

Mordheim: City of the Damned - taktyczne RPG w świecie Warhammera na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Z najnowszego materiału wideo dowiadujemy się, co do zaoferowania ma ta produkcja.

Mordheim: City of the Damned

Już najkrótszy opis gry Mordheim: City od the Damned zachęci wielu graczy do sprawdzenia tego tytułu. No bo sami zobaczcie: osadzone w uniwersum Warhammer Fantasy taktyczne RPG z turowym systemem walki. Niezależnie od tego czy was to przekonuje, czy nie, warto rzucić okiem na najnowszy zwiastun produkcji, który zwięźle opisuje to, co nowy Mordheim ma do zaoferowania.

W Mordheim: City of the Damned gracz przejmuje kontrolę nad jedną z czterech drużyn: Najemników Imperium, Skavenów, Sióstr Sigmara lub Kultu Opętanych. Następnie prowadzi ją do zwycięstwa, odbywając po drodze kilka turowych bitew. Twórcy (studio Rogue Factor) przygotowuja kampanię fabularną dla każdej z frakcji, jak również wieloosobowy tryb sieciowy z generowanymi proceduralnie mapami.

Gra Mordheim: City of the Damned powstaje wyłącznie z myślą o pecetach. Premiery należy natomiast spodziewać się na początku przyszłego miesiąca. Czy jest na co czekać? Sprawdźcie zwiastun i zdecydujcie sami:

Źródło: PCGamer

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Wcześniejsze materiały nie nastawiały mnie szczególnie dobrze do tej produkcji. Ale teraz moje wszystkie wątpliwości zniknęły. Liczę na dobrą rozrywkę tak jak przy stołowym pierwowzorze.
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   "Twórcy (studio Rogue Factor) przygotowuja kampanię fabularną dla każdej z frakcji, jak również..."
   Literówka.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kilka turowych bitew? Czy to nie przesada?
    • avatar
     soulburner
     0
     Taktyczne RPG bez taktycznego widoku? Mało przekonujące...