Gry

Nowy Mortal Kombat w produkcji

przeczytasz w 1 min.

O kontynuacji serii do tej pory nie mówiono, ale wygląda na to, że nie tylko jest ona w planach, ale prace nad nią już się rozpoczęły.

Mortal Kombat nowa gra w produkcji

Serii Mortal Kombat nikomu tutaj przedstawiać nie trzeba, bo słyszał (lub słyszeć powinien) o niej każdy, kto uważa się za gracza. Wygląda na to, że wkrótce będzie okazja do kolejnych fatality.

Na ostatnią odsłonę serii twórcy kazali nam czekać dość długo. Na szczęście wynagrodzono to naprawdę udaną produkcją, która zgodnie z obietnicami wróciła do korzeni cyklu i tym samym musiała spodobać się graczom. O kontynuacji do tej pory nie mówiono, ale wygląda na to, że nie tylko jest ona w planach, ale prace nad nią już się rozpoczęły.

Informacje takie zdradził w jednym z ostatnich wywiadów Lance Sloane, producent serialu Mortal Kombat Legacy. Gdy zapytano go o premierę nowego pełnometrażowego filmu Mortal Kombat odpowiedział, że rzeczywiście jest on w planach, ale data jego debiutu nie jest łatwa do przewidzenia, bo wydarzenie to trzeba będzie połączyć z premierą przygotowywanej gry.

"Mamy świetny scenariusz i wielkiego reżysera - Kevina Tancharoena. Musimy po prostu dowiedzieć się, jak wygląda to od strony biznesowej, kiedy chcemy to zrobić i jak możemy synchronizować film z przygotowywaną jednocześnie grą. To nie jest jeszcze w 100% pewne, ale jesteśmy coraz bliżej z dnia na dzień."

Nieśmiało mówi się, że wspomniany film mógłby pojawić się w 2015 roku. Gdyby rzeczywiście razem z nim zadebiutowała gra, to chyba nikt nie będzie narzekał.

Źródło: destructoid

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kopierek
  5
  Stare dobre czasy :) Pamiętam jak grałem sub zero :D
  • avatar
   2
   Scorpion. MK1, MK2 to były gierki :)