• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X najbardziej rozbudowaną grę z całej serii - twórcy przedstawiają frakcje
Gry

Mortal Kombat X najbardziej rozbudowaną grę z całej serii - twórcy przedstawiają frakcje

przeczytasz w 1 min.

Do premiery Mortal Kombat X wprawdzie jeszcze kilka tygodni, ale producent nie szczędzi nam materiałów i informacji dotyczących tego tytułu.

Mortal Kombat X gra

Do premiery Mortal Kombat X wprawdzie jeszcze kilka tygodni, ale producent nie szczędzi nam materiałów i informacji dotyczących tego tytułu. Co więcej, emanuje coraz większą pewnością siebie.

Spora część ekipy tworzącej grę jest z serią już od kilkunastu lat i doświadczenie to ma być w tym roku wyjątkowo widoczne. To dobrze, ponieważ obiecywana jest najlepsza propozycja w historii całego cyklu i jednocześnie ta najbardziej rozbudowana.

Z najnowszego materiału dowiedzieć możemy się chociażby tego, że pojawi się tutaj sporo trybów rozgrywki czy nowi bohaterowie. Nie zabrakło też krótkiego przedstawienia frakcji. Ma być ich pięć i na początku gry każdy będzie musiał opowiedzieć się za którąś z nich i na jej rzecz walczyć.


Przypomnijmy, iż Mortal Kombat X pojawi się w sklepach 14 kwietnia. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: kotaku, youtube

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tplink92
  6
  Lipa? Przez wiele osób jest uważany za najlepszą część. Bawiłem się w nim jak za czasów starego dobrego MK II.
  • avatar
   siwyandrew
   3
   Mnie się podobał. Nie wiem co można mu zarzucić, ciekaw jestem twej opinii
   • avatar
    typ71
    2
    juz to widze: dokup punkty frakcji aby odblokowac costam. kup premium aby móc grac w nowy tryb. nowe fatality za jedyne 3,99$. chcesz uderzyc low kick - unblock dlc content : )
    • avatar
     DonHugo
     -3
     Rozbudowana to będzie na pewno,puki dlc się nie kupi.
     • avatar
      Konto usunięte
      -20
      Poprzedni MK miał być taki rewelacyjny a okazało się że to lipa im wyszła.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Swego czasu byłem gotów poświęcić cały weekend na granie w Super Street Fighter 2 na SNES. Potem z równym poświęceniem grałem w Mortal Kombat na Amidze. Nie pamiętam na ilu dyskietkach umieszczony był ten tytuł (ich ciągłe zmienianie było uciążliwe) ale i tak mnie to nie deprymowało. :) Po kilkunastu latach próbowałem wrócić do bijatyk (Injustice: Gods Among Us) i nie jest to już to samo. Może to ja się diametralnie zmieniłem a może po prostu współczesne gry nie mają już tego uroku. W związku z tym obecnie zdecydowanie bardziej lubię oglądać czyjąś grę niż grać samemu. :)