• benchmark.pl
 • Gry
 • Mortal Kombat X w wersji na PlayStation 3 i Xbox 360 anulowany
Gry

Mortal Kombat X w wersji na PlayStation 3 i Xbox 360 anulowany

przeczytasz w 1 min.

Prace zdawały się ostatnio nieco przeciągać i okazało się to zwiastunem najczarniejszego dla wielu scenariusza.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to produkcja bez wątpienia udana, niektórzy twierdzą nawet, że najlepsza z całej serii. Niestety nie przekonają się o tym właściciele konsol PlayStation 3 i Xbox 360.

Początkowo gra zapowiadana była na aż 5 platform. W kwietniu zadebiutowała jednak tylko na PC oraz PlayStation 4Xbox One, a debiut na konsolach poprzedniej generacji przesunięty została na lato. Prace zdawały się nieco przeciągać i okazało się to zwiastunem najczarniejszego dla wielu scenariusza - prace zostały porzucone.

„Nie byliśmy w stanie dostarczyć na PS3 i Xbox 360 gry w jakości, jakiej należy oczekiwać od serii Mortal Kombat. Jest nam bardzo przykro, że nie możemy zrobić ostatecznie tego, co pierwotnie planowano.”

Jednocześnie od razu uspokojono tych graczy, którzy zadecydowali się na przedpremierowe zamówienia. Pieniądze zostaną im zwrócone.

„Jeśli zamówiliście już Mortal Kombat na PS3 i Xbox 360, udajcie się do punktu sprzedaży, w którym tego dokonaliście a otrzymacie pełny zwrot pieniędzy.”

Naturalnie właściciele PlayStation 3 i Xbox 360 mogą czuć się nieco zawiedzenie. Decyzja producenta wydaje się być jednak słuszna. Po co bowiem wydawać produkt niskiej jakości i tym samym żegnać się w ten sposób z poprzednią generacją konsol?

Źródło: vg247

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  StartX_pl
  2
  Czy na ps3 i x360 zawsze były kiepskie produkty? Biorąc pod uwagę, że gry są robione dla kasy, a nie dla jakości to trochę mi nie pasuje to wytłumaczenie. Owszem poprzednie konsole nie mają tak dużej mocy obliczeniowej, ale nie jest to znowu nie wiadomo jaka przepaść.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Co za brak kompetencji. To jest duże studio, z xboxem 360 i ps3 pracowali od 2011r więc znają te platformy i powinni sie określić czy dadzą rade czy nie. A tak to tylko nabijanie klienta w butelkę i obiecanie złote góry.

   A w studiu pewnie gadali. Nie byliśmy w stanie dostarczyć na PS3 i Xbox 360 gry w jakości, jakiej należy oczekiwać od serii Mortal Kombat. przy tak niskim budżecie jaki dostaliśmy. Jeśli nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze.
   • avatar
    Im2Crazy4U
    0
    I bardzo dobrze swiat idzie do przodu ile mozna cos robic pod takie starocie.. Niech wiekszosc ludzi zrozumie czasy ps3 dawno minely wiec wypadaloby zmienic konsole na nowsza a nie na sile siedziec przy jakims 8letnim starociu i wymagac jeszcze na niego nowych gier.. ja pier..
    • avatar
     Mariano_
     0
     Wydawanie gry na ponad 9 letnie konsole niekoniecznie musi być opłacalne, może stąd taka decyzja.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jakoś EA wydawał fife na ps2 podajże do 2014 wiec im sie jakoś opłacało.