Moto X wykorzysta technologię Magic Glass

przeczytasz w 1 min.

Pod tą być może tajemniczą dla niektórych nazwą skrywa się dobrze znane Gorilla Glass w nieco innej jednak odmianie.

Moto X smartfon wykorzysta technologię Magic Glass

Do premiery smartfona Motorola Moto X pozostaje już naprawdę niewiele czasu. Nawet w ostatnich godzinach przed nią pojawiają się jednak kolejne nieoficjalne doniesienia dotyczące tego, co model ten zaoferuje użytkownikom.

Motorola od dawna stara się, by jej smartfony cechowały się sporą wytrzymałością. Stwierdzić można, że ekrany ze szkłem Gorilla Glass są w jej urządzeniach standardem, tak samo zresztą, jak obudowy wykonane z kevlaru. Nic dziwnego, że podobnych elementów spodziewamy się także w przypadku Moto X, ale być może producent szykuje dla nas coś więcej.

Najnowsze informacje sugerują, że Moto X wykorzysta technologię Magic Glass. Pod tą być może tajemniczą dla niektórych nazwą skrywa się dobrze znane Gorilla Glass. W tej odmianie pokrywa ono jednak nie tylko ekran smartfona, ale jednocześnie z całego przedniego panelu schodzi również na wszystkie krawędzie urządzenia.

W Moto X miałoby być to połączone z obudową wykonaną z laminowanego aluminium. To zapewnić powinno już nie tylko sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również mniejszą wagę smartfona.

Oficjalna prezentacja Motoroli Moto X odbędzie się już w czwartek, 1 sierpnia. Wtedy wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Źródło: phonearena

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Teraz gdy teraz smartfon spada na ziemię to właściciel podnosząc go ma nadzieję, że upadł na krawędzie i ekran ocalał. Albo niesamowicie wzmocnią to szkło, albo każdy upadek na front będzie tym ostatnim :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Jeśli szkło będzie zachodzić na boki i rogi to gwarantowane że przy upadku cały telefon pokryje się popekaną pajenczynką tak jak iphony..

   Jak dla mnie pomysł chybiony
   • avatar
    adamowski10
    0
    Pomysł niepewny, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce :P
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Motorola + Magic Gas jakoś źle mi się kojarzy ;)