Smartfony

Motorola ujawniła, które smartfony dostaną Androida Oreo

przeczytasz w 1 min.

Motorola przygotowuje Androida 8.0 Oreo dla 12 swoich smartfonów.

Producenci smartfonów zaczynają odkrywać karty i ujawniać, na które modele trafi najnowsza wersja systemu Google Android. Tym razem te interesujące wielu informacje podała Motorola.

I tak, Android 8.0 Oreo trafić ma w tym przypadku na 12 smartfonów. Jak zawsze załapały się propozycje najnowsze, z wyższej półki cenowej. Na szczęście nie zabrakło też kilku modeli ze średniego segmentu, chociażby tych z linii Moto G5, między innymi Moto G5 Plus, którą ostatnio testowaliśmy.

Smartfony Motorola z aktualizacją Android 8.0 Oreo:

Motorola Androida Oreo

Na harmonogram wdrażania aktualizacji musimy niestety jeszcze poczekać. Można mieć jednak nadzieję, że Motorola wystartuje szybciej niż większość innych producentów.

Znaleźliście swoje smartfony na liście, czy być może jesteście w gronie rozczarowanych?

Źródło: androidpolice, motorola-fans

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ramzesx
  0
  A moto x play nie dostanie .. zresztą na Nougata dalej czekam ..
  • avatar
   zajeBEASTY
   -1
   Hu hu! Moja Z Play dostaję aktualizację! ;) A kupilem ja za niecałe 1100zl na Amazonie. Świetny telefon, rewelacyjna bateria.
   • avatar
    Siderion
    0
    A Lenovo zdaje się jeszcze nic nie ogłosiło w kwestii Oreo, a mój P2 ma i tak z tyłu napis "Manufactured by Motorola Mobility LLC".
    • avatar
     dzemski
     0
     Radziłbym porzucić nadzieję, że dostaną aktualizację do Oreo. Co najwyżej może jeden czy 2 modele. Do dziś z obiecanego 1,5 roku temu A7 na MotoXPlay nici i nic nie wskazuje na to, żeby ten model kiedykolwiek dostał Nugata. Tak jest z większością modeli od Lenovo.