Gry komputerowe

Mount & Blade II - tak wygląda obrona twierdzy

przeczytasz w 1 min.

Odpieranie ataków wrogich wojsk nie będzie łatwe, ale będzie nieziemsko satysfakcjonujące.

Mount & Blade II: Bannerlord to gra, z którą wielu graczy wiąże ogromne nadzieje – szczególnie ci, którzy przy jedynce spędzili długie tygodnie. Pierwsze materiały zdają się pokazywać, że zdecydowanie jest na co czekać (choć wciąż nie wiadomo jak długo). Być może to wyczekiwanie uprzyjemni wam nowy zapis rozgrywki zaprezentowany podczas tegorocznej edycji targów Gamescom.

W trakcie E3 2016 ekipa TaleWorlds Entertainment pokazała jak będą wyglądały oblężenia zamku w grze Mount & Blade II: Bannerlord. Widzieliśmy piechotę z mieczami i łukami, wieże i balisty. Teraz stajemy po drugiej stronie.

Nowy filmik przedstawia obronę twierdzy – odpieranie ataków wrogich wojsk. Trzeba przyznać, że wygląda to nie mniej efektownie i emocjonująco. Ponownie w oczy rzuca się ogromny rozmach, z jakim zostały zrealizowane bitwy. Ten materiał to także dowód na to, że niezależnie od tego, po której stronie przyjdzie nam walczyć, nudzić nie będziemy się na pewno.

Źródło: PCGamesN, TaleWorlds

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    apuk666
    3
    Wygląda naprawdę dobrze, a o to tylko im chodzi. Jednak jestem zadowolony, że chociaż ta gra nie zamierza niczego kopiować.