Gry komputerowe

Darmowy weekend na Steam z grą Mount&Blade Warband

przeczytasz w 1 min.

W ciągu tego weekendu będziemy mogli za darmo przetestować jedną z najbardziej nietuzinkowych gier ostatnich lat.

Mount & Blade Warband
Oni już wiedzą o darmowym weekendzie.

Mount & Blade to jedna z najbardziej nietuzinkowych produkcji ostatnich lat. Nietypowe połączenie taktycznej gry akcji i RPG oraz średniowieczne klimaty sprawiły, że tytuł ten spotkał się z całkiem ciepłym przyjęciem. 

Cztery lata po oficjalnej premierze podstawowej edycji w 2006 roku, światło dzienne ujrzało samodzielne rozszerzenie zatytułowane Warband. Poprawiło ono sztuczną inteligencję sterowanych komputerowo postaci i poszerzyło funkcje dyplomatyczne, ale przede wszystkim dodało sieciowy tryb rozgrywki wieloosobowej, którego tak brakowało w pierwowzorze. 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w tę produkcję to gorąco zachęcam. Tym bardziej, że w ten weekend, za pośrednictwem platformy Steam, możecie to zrobić zupełnie za darmo.

Na tym jednak nie koniec. W czasie darmowego weekendu z Warband, na platformie Steam możemy także nabyć każdą z dotychczasowych odsłon serii Mount & Blade z 75-procentową zniżką. Mało tego, za zaledwie 3,74 euro możemy zdobyć kolekcję Mount & Blade: Complete, w skład której wchodzi podstawowa edycja i trzy rozszerzenia – Warband, Napoleonic Wars oraz Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola.

Źródło: TaleWorlds, Steam

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    stupidisco111
    10
    Ten pierwszy wie na pewno . Ten drugi z kolei jeszcze trochę nie dowierza, ale już po mału do niego dociera . Ostatni pogodził się ze swoim losem , taka jego karma, to już praktycznie ostatnie stadium pełnej samoświadomości:)