• benchmark.pl
 • Gry
 • Możecie już oficjalnie przywitać Dragon Age: Straszliwy Wilk
Gry

Możecie już oficjalnie przywitać Dragon Age: Straszliwy Wilk

przeczytasz w 2 min.

BioWare potwierdziło, iż wyczekiwana przez wielu gra pojawi się na rynku pod tytułem Dragon Age: Straszliwy Wilk. Jest też jeszcze jedna dobra wiadomość.

Dragon Age 4 to Dragon Age: Dreadwolf

Długo czekamy na kolejną część serii Dragon Age. Jej twórcy są wyjątkowo oszczędni jeśli chodzi o dzielenie się jakimikolwiek informacjami na temat postępu prac. Dziś cisza została jednak przerwana ważnym komunikatem.

Można już przestać posługiwać się roboczym określeniem Dragon Age 4. Na rynek trafi Dragon Age: Dreadwolf, w naszym kraju natomiast należy spodziewać się tytułu Dragon Age: Straszliwy Wilk. Zaprezentowano również logo gry.

Coś więcej na temat Dragon Age: Straszliwy Wilk w najbliższym czasie

Fani serii w zasadzie otrzymali potwierdzenie tego, co sugerowano od dłuższego czasu. Solas odegra tu bardzo ważną rolę.

„Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w Dragon Age czy też doświadczyłeś wszystkich gier, użycie imienia Solasa bez wątpienia sugeruje spektrum nieskończonych możliwości, gdzie i jak mogą potoczyć się sprawy. Ale w centrum tego wszystkiego, jak w każdej poprzedniej grze, jesteś ty. Jeśli jesteś nowy w Dragon Age, nie musisz się martwić, że jeszcze nie spotkałeś naszego antagonisty. W odpowiednim momencie przedstawi się właściwie, ale my wspomnieliśmy o jego powrocie już w 2018 roku ogłaszając #TheDreadWolfRises.”

Niestety na bliższe informacje dotyczące fabuły oraz rozgrywki wciąż trzeba czekać. Do kiedy? Wedle obietnic jeszcze w tym roku twórcy będą zdradzać szczegóły. To o tyle dobrze brzmi, iż nie zanosi się na kolejną dłuższą przerwę w dostawie jakichkolwiek doniesień na temat gry i jej rozwoju.

Kiedy (nie) pojawi się Dragon Age: Straszliwy Wilk?

Jeśli chodzi o datę premiery, to i w tej kwestii ucięto pewne spekulacje. Potwierdzono, iż Dragon Age: Straszliwy Wilk nie zostanie wydany w tym roku.

Już wcześniej stało się jasne, że mówimy tu o projekcie dedykowanym PC oraz najmocniejszym konsolom - PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Źródło: bioware

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  4
  No, bardzo dobrze, im mniej gier na konsole starej sprzed 10 lat generacji, tym lepiej!

  Wodotryski graficzne i rozwiązania gameplayowe wymagające dużej mocy obliczeniowej witajcie :D
  • avatar
   xxx.514
   0
   A Early Access w dalszym ciągu nie zrobi pełnego dubbingu jak to było w pierwszej - i ostatniej - spolszczonej wersji? Może wkrótce wyjdzie też i Mass Effect 5 - zwykle były tworzone równolegle
   • avatar
    soulburner
    0
    Pytanie, czy w Bioware pracuje ktokolwiek, kto był odpowiedzialny za największe sukcesy firmy? Gdzie teraz są ludzie pracujący nad Baldur's Gate, KOTOR, czy pierwszych odsłonach Mass Effect i Dragon Age?
    • avatar
     PerfectDAY
     0
     Oby nowa odsłona poza lepszą grafiką zaoferowała też lepszą i ciekawszą rozgrywkę.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login