Oprogramowanie

MS Office 2010 niedługo w sprzedaży

przeczytasz w 1 min.

W połowie kwietnia Microsoft ogłosił, że Office 2010 jest gotowy do produkcji, zaś 12 maja ukazała się jego wersja dla klientów biznesowych. Oficjalna światowa premiera zaplanowana jest na 1 czerwca, kiedy to pakiet trafi do masowej sprzedaży, także w wersji 64 bit. 

 Warto przeczytać:
 

Nowy pakiet jest ulepszoną wersją dobrze znanego Office 2007, który odniósł duży sukces na rynku. Wersja o numerze 14 ma większe możliwości w zakresie edycji wideo, zdjęć, a nawet muzyki. Może przywracać niezapisane dokumenty, robić zrzuty ekranu, wstawiać wideo z sieci i wiele innych.

W skład najbardziej rozbudowanego pakietu Office 2010 wchodzą następujące aplikacje:
 

 


 
 

Microsoft wprowadzi także na rynek Office Web Applications 2010. Jest to darmowa wersja zestawu programów do edytowania i tworzenia dokumentów - konkurent Google Docs. Koncern chce również, aby na nowych komputerach była instalowana bezpłatna edycja pakietu biurowego Office Starter 2010. Zestaw zawierałby  Worda i Excela.

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mICh@eL
  0
  Ciekaw jestem tego SharePoint'a :P
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Przecież już dawno jest...
   • avatar
    Jakub Kralka
    0
    a ja sie przerzucilem na googledocs
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     a ja się zastanawiam jak to będzie z tym starterem. Jeśli rzeczywiście word i excel będą darmowe, to git. Przecież i tak większość osób korzysta tylko z tych programów.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      google dokumenty to najfajniejsza rzecz jaką odkryłem w tym miesiącu ;-) praca grupowa i edycja na bieżąco przez kilka osób arkusza kalkulacyjnego - to jest innowacja