Gry

Mściwy kapłan na zwiastunie The Evil Within 2

przeczytasz w 1 min.

Nie będzie to łatwy przeciwnik. Tym bardziej, że stać mają za nim oddani pomocnicy zwani heroldami.

The Evil Within 2 ma spore szanse na to, aby zapewnić dużo dobrej zabawy fanom gier z gatunku survival horror. Zapowiedzi dotyczące gry brzmią bardzo obiecująco, a dodatkowo twórcy umiejętnie podgrzewają atmosferę intrygującymi zwiastunami.

Podczas rozgrywki spotkamy nie tylko wszelkiej maści potwory, ale również kilka postaci, którym poświecić trzeba będzie więcej czasu. Jakiś czas temu przedstawiony został Stefano Valentini - niezrównoważony, zabójczy fotograf. Innym z głównych antagonistów będzie ojciec Theodore.

Jest on bardzo tajemniczy i sami twórcy nie kryją się z tym, że nie chcą teraz mówić o nim zbyt wiele. Zdradzają jednak, że nie będzie to łatwy przeciwnik. Tym bardziej, że stać mają za nim oddani pomocnicy zwani heroldami.

„Theodore to typ postaci, który zawsze ukrywa swoją prawdziwą twarz. Przedstawiany jest jako postać religijna, lecz tak naprawdę jest manipulantem, który rozmawia z tobą tak, by przeciągnąć cię na swoją stronę. Udaje kogoś, kto jest przyjacielem i chce ci pomóc, ale po jego zachowaniu i tym, jaki świat tworzy, widać od razu, że pod tą przykrywką drzemie coś naprawdę mrocznego.” - reżyser gry, John Johanas


The Evil Within 2 zadebiutuje 13 października. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vegasnight9
  1
  Lubie tego typu gry. Fajnie się gra w nocy.
  • avatar
   supervisor
   -1
   tajemnicy --> tajemniczy

   ...Moglibyscie wynając kogoś na pół etatu do przeglądania treści.