Ciekawostki

Kup komputer i wygraj komputer - lepiej mieć 2

przeczytasz w 1 min.

MSI wychodzi z założenia, że lepiej mieć 2 i trudno się z takim stwierdzeniem nie zgodzić. Jeśli też tak uważasz i chcesz mieć 2 zamiast 1, to koniecznie weź udział w tym konkursie.

Konkurs MSI: Lepiej mieć 2 na 2022

O co chodzi? O konkurs organizowany przez firmę MSI, kierowany do nabywców jej urządzeń, a konkretnie: komputerów i monitorów. Wygrać można drugi egzemplarz sprzętu, który się kupiło.

Co trzeba zrobić? Oczywiście kupić urządzenie, a następnie zarejestrować zakup i dodać opinię na jego temat w Internecie. Nagrody trafią do autorów 22 najlepszych recenzji.

Kto co otrzyma? W przypadku komputerów drugi egzemplarz trafi do jednego autora, a kolejnych ośmiu otrzyma upominki w postaci klawiatur MSI Vigor GK30. W przypadku monitorów zaś drugi egzemplarz otrzyma najlepsza piątka, a kolejna ósemka – zestawy GK30 Combo (klawiatura + myszka). 

MSI  Lepiej mieć 2 na 2022

Gdzie szukać informacji?

Szczegółowy regulamin, listę produktów objętych promocją i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na oficjalnej stronie konkursu Lepiej mieć 2 na 2022. Od razu podkreślmy, że akcja trwa do 27 marca bieżącego roku. Życzymy powodzenia!

Źródło: MSI Polska

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pawluto
    -2
    Mój PC oparłem na sprzęcie MSI ...ale składałem go dwa lata temu więc troche za póżno do konkursu...:)
    Sprzęt MSI narazie nie zawodzi.