• benchmark.pl
 • Gry
 • Multi-platformowe Battlefield: Bad Company 2 i Mass Effect 2 dopiero w 2010 roku
Gry

Multi-platformowe Battlefield: Bad Company 2 i Mass Effect 2 dopiero w 2010 roku

przeczytasz w 1 min.

Podczas wczorajszego spotkania z inwestorami prezes koncernu Electronic Arts - John Riccitiello potwierdził, że w produkcji znajduje się obecnie druga część całkiem nieźle przyjętej na konsolach nowej generacji gry Battlefield: Bad Company. Nowa odsłona tejże gry ma pojawić się na rynku w pierwszym kwartale 2010 roku.

W tym samym czasie zadebiutować ma również inna, bardzo wyczekiwana przez graczy produkcja. Mowa oczywiście o zapowiadanej od kilku już miesięcy kontynuacji znakomitego Mass Effect, które tym razem szykowane jest od razu jako tytuł multi-platformowy.  Co prawda nadal nie ujawniono czy gra pojawi się na Playstation 3, to jednak już teraz wiadomo, że produkcja ta powstaje zarówno z myślą o konsoli Microsoftu jak i komputerach PC. Nie jest jednak pewne czy obie wersje ukażą się jednocześnie czy też znów pecetowi gracze będą musieli czekać kilka miesięcy na swoją edycję.  

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Jeśli dotrzymają terminów to 2010 zapowiada się ciekawie. Według mnie do Battlefieldów żadne gry multiplayerowe się nie umywają. Ciekawe co wniesie nowa część poza lepszą grafiką.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Mam nadzieje że w Mass Efect 2 będzie więcej wydarzeń i interakcji związanych z postaciami , zależności itd. Bo 1dynka poza sztampowością była cholernie nudna...