Gry

Cyberpunk 2077 jak GTA Online. Multiplayer mod w akcji

przeczytasz w 1 min.

Oficjalnie multiplayer w Cyberpunk 2077 nie występuje. Mając jednak na uwadze fakt, że growy ekosystem nie znosi pustki, kwestią czasu jest opracowanie trybu wieloosobowego przez moderów. Pierwsze wysiłki zostały poczynione.

Cyberpunk 2077 to opowieść, która pisze się sama. Od burzliwej premiery po zachwalaną wersję Cyberpunk 2077 2.0, ciepło przyjęte DLC pod tytułem Cyberpunk 2077: Widmo Wolności oraz prestiżową nagrodę. Czego chcieć więcej? Może trybu multiplayer?

Multiplayer w Cyberpunk 2077 - ciekawy mod w akcji

Ambitny projekt moderów zakłada wprowadzenie rozgrywki wieloosobowej do Cyberpunk 2077. Pierwsze kroki w tym kierunku podjęto w 2023 r. Teraz pojawia się możliwość zobaczenia, jak modyfikacja prezentuje się w praktyce - twórca kanału “JuiceHead” miał okazję zagrać.

Na nagraniu pokazano dynamiczne starcia z innymi graczami oraz wyścigi samochodowe. Trzeba przyznać, że całość trąci nieco GTA Online, gdzie w dużej mierze to od samych uczestników zabawy zależy organizacja rozgrywki. Kiedy Cyberpunk 2077 multiplayer mod zadebiutuje? Przede wszystkim jest to wersja pre-alfa, nie znamy więc nawet przybliżonej daty premiery.

Kiedy nowy Cyberpunk?

Może wcześniej zadebiutuje nowy Cyberpunk? Patrząc na priorytety CD Projekt Red, szybko zauważymy, że na szczycie znajduje się nowy Wiedźmin i tuż za nim nowy Cyberpunk, jednak premiera to pieśń bliżej nieokreślonej przyszłości.

Źródło: Wccftech

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krzypam
  -8
  Nie nawidze boomerow!!!
  • avatar
   rasiaknorris1
   0
   Lipa. Ta animacja postaci.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login