Gry

Multiplayer w Mass Effect 3 coraz pewniejszy

przeczytasz w 1 min.

Pogłoski o tym, że w trzeciej części Mass Effect pojawi się tryb multiplayer są żywe już od kilku miesięcy. BioWare wciąż nie zabrało jednak oficjalnego stanowiska.

Wiele wskazuje na to, że jesteśmy coraz bliżej pierwszych poważnych informacji. Plotki na temat "usieciowienia" przygód Sheparda nasilają się, a kolejne informacje płyną do nas aż z Ameryki Południowej. To właśnie tam jeden ze sklepów zajmujących się dystrybucją gier na liście przedstawiającej zawartość zestawu z Mass Effect 3 umieścił "online multiplayer pass".

Mass Effect 3 multiplayer

Przepustki, nazywane też internetowymi paszportami, to coraz popularniejszy system walki wydawców gier z odsprzedawaniem tychże - taki paszport przypisany jest przeważnie tylko do pierwszego konta, a nabywca używanej gry musi przez to liczyć się z dodatkowym wydatkiem lub brakiem trybu sieciowego. Rozwiązanie jest tym bardziej prawdopodobnie, że EA - globalny wydawca Mass Effect 3 - to jeden z największych orędowników internetowych przepustek.

Na forach internetowych prognozuje się, że w obliczu coraz tłumniej pojawiających się plotek oraz zbliżającego się terminu premiery gry, BioWare niebawem ostatecznie ogłosi obecność trybu multiplayer w Mass Effect 3.

Więcej o grach:

Źródło: neogaf

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NextGen1987
  1
  [email protected], też mam takie zdanie, ale multi w ME3 może... zmienić grę...
  • avatar
   kurzi5
   1
   I znowu przykład, że benchmark.pl rozsiewa plotki. Kto jest bardziej wiarygodny? Pracownik Bioware czy jakiś szmatławiec? Michael Gumble wypowiadał się na ten temat -> powiedział, że Bioware nie pracuje nad żadnym trybem multiplayer dla Mass Effecta 3.

   http://www.youtube.com/watch?v=Yu0wXe5DP3c&t=3m20s

   Filmik oglądajcie od momentu w którym wystartuje. Mam nadzieję, że to wystarczy...

   Kod o którym mowa to prawdopodobnie nadinterpretacja "dziennikarzy". Kod, który mamy otrzymać w edycji kolekcjonerskiej ma nas przyłączyć do czegoś czym w Mass Effect 2 była "sieć Cerberusa" - sieciowy moduł służący do pobierania zawartości dostępnej w internecie (DLC, patche, etc...)
   • avatar
    Lord_NeReVaR
    1
    Jeśli to ma być ostatnia cześć ME to nie zdziwiłbym się gdyby jednak Multik tam dali, bo pewnie mogliby na tym zarobić,a od kiedy EA przejęło Bioware to tylko kasa im w głowie :/
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ja tam czekam na Mass Effect 3 z niecierpliwością, jedynkę przeszedłem, 2jkę + wszystkie DLC również :) Gra jest wyjątkową. Oczywiście bez żadnych problemów wszystko zagrane na PC :)
     • avatar
      Konto usunięte
      -14
      Mass Effect skończył się na BDB części pierwszej. Części drugiej nie skończyłem taka nuda połączona z syfem.
      • avatar
       Konto usunięte
       -32
       Wydawanie na PC = Same problemy. Potem płacz że niby to przez konsole jest słaba optymalizacja i takie tam bzdury :)
       • avatar
        phillosoff
        0
        Autorze pisze się "nie przyjęło oficjalnego stanowiska". Nie zabrać mogło głosu co najwyżej. Zaznaczam, że piszę ten komentarz nie ze złośliwości tylko dlatego, że jeżeli pisze pan oficjalne newsy na liczącym się portalu, to warto zadbać o poprawną polszczyznę. Trzeba dawać dobry przykład czytelnikom.
        • avatar
         Szymon331
         0
         Eh, nie grałem w żadną część. Może czas zacząć? W sumie dwie pierwsze części już niedługo kosztować będą łącznie 60-80zł ;)