Myszki

Mysz multi-touch dla pecetów

przeczytasz w 1 min.

Speed-link wprowadza do oferty mysz dla komputerów PC - Cue Wireless Multitouch - która obsługuje gesty wielodotykowe. Ucieszy to osoby, które zazdrościły posiadaczom komputerów Apple ich Magic(znej) Mouse.

Nad wielodotykową myszą dla pecetów pracował między innymi Microsoft. Zaprezentował co prawda mysz Arc Touch Mouse, ale w tym przypadku bardziej uwagę zwraca jej elastyczna konstrukcja niż funkcja dotykowego przewijania.

Produkt Speed-link mysz Cue Wireless Multitouch to już pełnoprawna mysz multitouch – możemy z niej korzystać podobnie jak z produktu Apple. Pozbawiono ją elementów mechanicznych – nawet kliknięcia wykonywane są poprzez stuknięcie w dotykowy panel.
 


 

Mysz Speed-link wyposażono w czujnik optyczny o rozdzielczości 1000 dpi. Cue Wireless Multitouch do komunikacji z komputerem wykorzystuje częstotliwość radiową 2,4 GHz. Zasięg pracy wynosi do 8 metrów. Zgodnie z obowiązującymi trendami myszkę wyposażono w miniaturowy nano-odbiornik. Do zasilania konieczne będą dwie baterie typu AAA.
 

Przewidywana cena myszy to około 40 euro.

Źródło: Speed-link

Polecamy artykuły:  
Przegląd rynku: obudowy PC
5 x SSD i 1 x HDD - praktyczne testy dysków
100 porad do Windows 7

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Szczerze mówiąc bardzo mnie to cieszy, zawsze to jakiś pozytywny odpowiednik Magic Mouse dla peceta. Jeśli będzie miała konfigurowalne gesty to będzie znakomicie :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   znakomicie to będzie jeśli dotyk będzie w niej działał jak w produktach apple ;P ja podchodzę z dystansem do tego produktu, ale gdyby wszystko było z nią ok to przyznaję że byłbym w stanie kupić :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    tego właśnie szukałem :) w końcu koniec marudzenia żony, że wkurza ją jak klikam w nocy;)