Myszki

Myszka z powłoką antybakteryjną

przeczytasz w 0 min.

Benq wprowadziło na rynek mysz L450, która posiada precyzyjny laserowy detektor ruchu, a dzięki rozdzielczości 1600 DPI, ma być nie tylko wysoko niezawodna, ale pozwalać bardzo łatwo i płynnie prowadzić kursor po ekranie.

BenQ L450 korzysta z laserowego czujnika ruchu, który zapewnia mu doskonałą precyzje ruchów oraz niezawodność praktycznie po każdego typu powierzchni, nawet tam gdzie większość myszek komputerowych korzystających z optycznego czujnika ruchu nie funkcjonuje prawidłowo lub nie działa wcale. Daje to użytkownikom niespotykaną na rynku wszechstronność wykorzystania, pewność i niezawodność. Poza tym, mysz L450 wyposażona jest w specjalny mechanizm zwijający przewód podłączeniowy do komputera, co znacznie ułatwia przenoszenie i chowanie myszki.

Innowacyjność myszki podkreśla zastosowana na jej powierzchni specjalna powłoka antybakteryjna – „Anti-Virus Nano-Coating technology” – która podnosi higienę użytkowania i dodatkowo chroni przed przenoszeniem zarazków i baterii. Myszka jest więc jest nie tylko ergonomiczna, ale bezpieczna dla użytkownika z punktu widzenia ochrony zdrowia.

Cena myszki BenQ wynieść ma niecałe 40 złotych.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!