Myszki

Myszka z powłoką antybakteryjną

przeczytasz w 0 min.

Benq wprowadziło na rynek mysz L450, która posiada precyzyjny laserowy detektor ruchu, a dzięki rozdzielczości 1600 DPI, ma być nie tylko wysoko niezawodna, ale pozwalać bardzo łatwo i płynnie prowadzić kursor po ekranie.

BenQ L450 korzysta z laserowego czujnika ruchu, który zapewnia mu doskonałą precyzje ruchów oraz niezawodność praktycznie po każdego typu powierzchni, nawet tam gdzie większość myszek komputerowych korzystających z optycznego czujnika ruchu nie funkcjonuje prawidłowo lub nie działa wcale. Daje to użytkownikom niespotykaną na rynku wszechstronność wykorzystania, pewność i niezawodność. Poza tym, mysz L450 wyposażona jest w specjalny mechanizm zwijający przewód podłączeniowy do komputera, co znacznie ułatwia przenoszenie i chowanie myszki.


Innowacyjność myszki podkreśla zastosowana na jej powierzchni specjalna powłoka antybakteryjna – „Anti-Virus Nano-Coating technology” – która podnosi higienę użytkowania i dodatkowo chroni przed przenoszeniem zarazków i baterii. Myszka jest więc jest nie tylko ergonomiczna, ale bezpieczna dla użytkownika z punktu widzenia ochrony zdrowia.

Cena myszki BenQ wynieść ma niecałe 40 złotych.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login