Ciekawostki

Najchętniej oglądane i kupowane produkty w marketplace (tydzień 39)

przeczytasz w 2 min.

Nasz Marketplace to setki różnego rodzaju produktów. Które z nich budziły największe zainteresowanie w minionym tygodniu?

Nasz Marketplace rozrósł się już do naprawdę pokaźnych rozmiarów, a kolejne produkty pojawiają się w nim każdego dnia. Praca warta jest zachodu, ponieważ coraz częściej szukacie tam informacji o konkretnych urządzeniach. W związku z tym stworzyliśmy cykl, w którym prezentujemy najpopularniejsze produkty w Marketplace. Co budziło największe zainteresowanie w minionym tygodniu?

Najpopularniejsze produkty w Marketplace [19-25 września 2016]:

  1. Apple iPhone SE
  2. Apple iPhone 7
  3. Lenovo Y700-15ISK (80NV00NUPB)
  4. Huawei P8 Lite
  5. Battlefield 1
  6. LG Nexus 5X 32 GB
  7. LG G5
  8. FIFA 17
  9. ASUS R556LJ-XO739T

Na czele najnowszego zestawianie wylądowały smartfony Apple - Apple iPhone SE oraz Apple iPhone 7. Cena pierwszego z wymienionych nieco już spadała, co po uwzględnieniu bardzo dobrej specyfikacji wpływa na duże zainteresowanie użytkowników. To zresztą jeden z niewielu modeli o małym ekranie i wysokiej wydajności. Apple iPhone 7 to natomiast ostatnia z nowości firmy Apple, która jest jednocześnie jedną z najciekawszych propozycji na rynku mobilnym. Ta flagowa konstrukcja trafiła już oficjalnie do Polski, a więc można decydować się na zakup.

Apple iPhone SE
Apple iPhone SE

Podium zamyka laptop Lenovo Y700-15ISK (80NV00NUPB). To stały bywalec naszych zestawień, co dziwić raczej nie powinno. Mowa o bardzo interesującym modelu dla graczy, którego zakup będzie bez wątpienia dobrą inwestycją. Nie bez powodu zresztą model ten znalazł się w zestawieniu Polecane laptopy do gier. TOP 10 - sierpień 2016.

Lenovo Y700-15ISK (80NV00NUPB)
Lenovo Y700-15ISK (80NV00NUPB)

Na brak zainteresowania nie narzeka wciąż także Huawei P8 Lite. Z racji debiutu Huawei P9 Lite jego cena spadła do bardzo przystępnego poziomu, co przy solidnych parametrach czyni z niego nader kuszącą propozycję. Podobnie wypowiadać można się o LG Nexus 5X 32 GB. To nieco bardziej zaawansowana konstrukcja, ale nabyć można ją w wybranych sklepach już za niespełna 1300 złotych, co przy takich a nie innych parametrach z pewnością zachęca do zakupu. O dużych możliwościach LG Nexus 5X przekonać możecie się w naszej recenzji.

http://benczmark.pl/uploads/products/2658/nexus_5x1.jpg
LG Nexus 5X - jeden z najciekawszych smartfonów w swoim przedziale cenowym

Warto nadmienić również o obecności w zestawianiu aż dwóch gier. To nadchodzące, rewelacyjnie zapowiadające się hity spod skrzydeł EA - Battlefield 1 oraz FIFA 17. Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż, z której sporo osób jak widać korzysta.

Battlefield 1

Zobaczymy, czy następne zestawienia przyniosą kolejne zmiany w stawce najchętniej oglądanych i kupowanych produktów w Marketplace. Mamy wrażenie, że tak.

Źródło: inf. własna

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login