Laptopy

Najciekawsze nowości w mini-recenzjach

przeczytasz w 2 min.

W ciągu ostatnich kilku dni, głównie podczas weekendu, w dziale mini-recenzje pojawiło się wiele interesujących artykułów:
 

PES 2010!!! Czy będzie lepszy?
Kilka dni temu Konami "poczęstowało" nas małą dawką piłkarskich emocji.  Mowa o wersji demo Pro Evolution Soccer 2010, w które to możemy już grać. Na podstawie tego dema postaram się przedstawić czy nowy PES będzie lepszy, czy błędy poprzedniej wersji zostały poprawione?
 

Xtreamer - Media Player & Streamer
Wiele osób czekało na ten odtwarzacz multimedialny i sieciowy. Od dawna z zapowiedzi firmy Xtreamer wynikało. że będzie to chyba pierwszy odtwarzacz z tak dużymi możliwościami multimiedialnymi i sieciowymi.
Najważniejsze co pojawiało się w zapowiedziach to możliwość odtwarzania wszelkiego rodzaju materiału audio/video w różnych formatach w tym tak bardzo popularnym MKV. Drugi poważnym atutem tego sprzętu jest cena, która wynosi 99 euro. To małe urządzenie (18 cm wysokośći, 3 cm szerokosći) kryje w sobie wielkie możliwości.
 

Philips serii Brilliance 225B - energooszczędność na 1 miejscu
Energooszczędny monitor LCD serii Brilliance Philips'a z funkcją „PowerSensor”.  Znając efekt poprzednich podobnych wcieleń tej funkcji byłem nastawiony nieco sceptycznie, jednak po całym tym czasie który spędził u mnie na biurku mogę śmiało powiedzieć że tym razem jest to bardzo dobry produkt, z nie wygórowaną według mnie ceną jak na to co ma w sobie.Riva Tuner [Poradnik] cz. III – Podkręcamy kartę graficzną
O podkręcaniu peceta słyszał niemal każdy z nas. Jest to sposób na przyspieszenie komputera – za darmo lub przy małych nakładach finansowych. Ideą podkręcania jest wydobycie zapasu mocy drzemiącego w procesorze, karcie grafiki czy też RAM-ie. Dziś naszym głównym bohaterem będzie - karta graficzna.
Stary sprzęt działający na nowym systemie operacyjnym?
Wiele osób posiada w komputerze sprzęt, który ma już swoje lata, jednak z powodzeniem spełnia oczekiwania właścicieli. Często taki sprzęt jest pozbawiony wsparcia w postaci sterowników do coraz to nowszych systemów operacyjnych. I tak samo często jest to czynnik decydujący o tym, że nie decydujemy się na najnowszy OS. A może jest jakiś sposób na uruchomienie starego sprzętu pozbawionego sterowników na nowym systemie? Tak to się nie da?


Asus Eee PC 1101HA Seashell. 9 godzin w podróży z matrycą HD!
1101HA Seashell jest tak jak ona, zgrabny i lekki - 1,3 kg - choć wcale nie kruchy. Wykonany z największą starannością. Nie wygląda już jak zabawka,  jak pierwsi jego krewniacy z rodziny Eee, ale jak profesjonalne narzędzie pracy. Błyszcząca, czarna, o lekko zaokrąglonych liniach powierzchnia, wykonana w technologii In-Mold Roller, o dużej odporności na zarysowania. Prostota i elegancja.

 

 

 Nowości do testów. Informacje i wydarzenia w dziale MR

 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!