Kontrolery do gier

Jeden pad do PC i PS3 - od Natec Genesis

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Jeśli korzystasz z obu platform i często masz gości, to może być dla ciebie interesująca propozycja.

Natec Genesis P65

Jeśli masz peceta i PlayStation 3, ale nie chcesz inwestować w dwa osobne kontrolery, to być może zainteresuje cię nowa propozycja Natec Genesis. Jej P65 to pad kompatybilny z tymi dwoma właśnie systemami. Urządzenie przed kilkoma dniami wylądowało na polskich półkach sklepowych.

Kontroler Natec Genesis P65 pozwala na bezproblemowe przełączanie trybów pracy pomiędzy X-input a D-input, dzięki czemu użytkownik może uniknąć ograniczeń pecetowego i konsolowego interfejsu. Urządzenie jest też oczywiście w pełni funkcjonalne.

Natec Genesis P65 przód

Według firmy Natec kontroler jest ponadto bardzo ergonomiczny. Nie tylko dlatego, że kształtem nawiązuje do padów znanych z PlayStation, ale też dzięki pokryciu jego uchwytów gumą zapobiegającą wyślizgiwaniu się urządzenia z dłoni. Całości dopełnia system wibracji.

12-przyciskowy kontroler Natec Genesis P65 komunikuje się z komputerem lub konsolą PS3 za pośrednictwem przewodu o długości 180 centymetrów. Ile za to akcesorium życzy sobie producent? Dokładnie 89 złotych. Poniżej możecie jeszcze obejrzeć krótkie podsumowanie wideo.

Źródło: Natec Genesis

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Raz kupiłem uniwersalny do PS3/PC osobiście nie polecam.
  2
 • avatar
  kitamo
  Ci co projektowal itego pada to chyba nie są zbyt ogarnięci jesli idzie o konstrukcje.
  https://www.youtube.com/watch?v=shI6Vrbklds
  2
 • avatar
  Avantu
  Bez sensu, PS3 już nie ta generacja, a dualshock działa na PC. No i to przewodowy pad jednak.
  1
 • avatar
  Trekker666
  Kiedyś kupiłem pada-zamiennika, wydałem prawie tyle ile kosztował oryginalny pad. To był błąd, teraz śmigam na PC na padzie do xbox 360 i jestem Mega zadowolony, jak kumple wpadają na piwo to podłączam drugiego pada (obydwa bezprzewodowe) i nawalamy w MK9 i SF4. Szkoda że tak niewiele osób wie że prawie każda nawalanka działa na PC w trybie wieloosobowym na jednym ekranie. Zabawa naprawdę przednia, no i pady nie trzeszczą jak zamienniki :P
  1
 • avatar
  chrisu1982
  nawet ładny, stylizowany na PS4, ale KABEL!!!!
  to jakiś żart, może jeszcze niech usuną analoga będzie jeszcze bardziej retro