Wideorejestratory

Navitel R300 GPS nagra film Full HD i ostrzeże przed fotoradarem

przeczytasz w 1 min.

Uchroni przed karą po niesłusznych oskarżeniach i pomoże uniknąć mandatu za przekroczenie prędkości. Wideorejestrator Navitel R300 GPS wylądował na polskich półkach sklepowych.

Navitel R300 GPS to samochodowy wideorejestrator, który cechować ma się atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości. Producent przekonuje, że jego nowy gadżet nagrywa filmy w niezłej jakości i oferuje cenne funkcje dodatkowe.

Obiektyw kamery cechuje się kątem widzenia 140 stopni, a więc w kadrze może znaleźć się całkiem sporo detali. Z kolei rozdzielczość Full HD i płynność 30 klatek na sekundę to rozsądna jakość wideo, która powinna okazać się wystarczająca, by jednoznacznie wskazać, kto ponosi winę za drogowy incydent. Sensor optyczny GC2053 Night Vision na pokładzie oznacza zaś równie dobrą szczegółowość po zachodzie słońca. 

Navitel R300 GPS wygląd

Navitel R300 GPS został również wyposażony w tryb autostartu (dzięki któremu nagrywanie rozpoczyna się wraz z uruchomieniem silnika), czujnik G-Sensor (który wykrywa gwałtowne przyspieszenie, awaryjne hamowanie lub kolizję i zabezpiecza materiał wideo przed nadpisaniem) oraz cyfrowy prędkościomierz i moduł GPS (dzięki którym kierowca jest ostrzegany o fotoradarach na trasie). Dopełnieniem całości jest zaś 2-calowy wyświetlacz umożliwiający nie tylko korzystanie ze wspomnianej przed momentem funkcji, ale też szybki podgląd nagranego filmu.

Wideorejestrator R300 GPS jest już dostępny w sprzedaży. Firma Navitel ustaliła, że jego cena to 249 złotych. W zestawie, poza samym urządzeniem, znajdują się jeszcze: uchwyt, ładowarka samochodowa oraz roczna licencja nawigacyjna Navitel Navigator z mapą Europy.

Źródło: Navitel

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!