RTV

Netflix szybko zyskuje na popularności w Samsung Smart TV

przeczytasz w 1 min.

Netflix znajduje się w trójce najpopularniejszych aplikacji wybieranych przez korzystających z Samsung Smart TV.

Samsung Smart TV

Debiut Netflixa był w Polsce wyczekiwany dość gorączkowo. Nic dziwnego, że użytkownicy bardzo tłumnie decydują się na korzystanie z jego oferty. Potwierdzają to również najnowsze informacje ujawnione przez firmę Samsung.

Na podstawie tygodniowej liczby uruchomień aplikacji ustalono, iż Netflix znajduje się w trójce najpopularniejszych aplikacji wśród korzystających z Samsung Smart TV. Biorąc pod uwagę fakt, iż Netflix debiutował na naszym rynku około 3 miesięcy temu, wynik jest naprawdę dobry. Nie udało się wyprzedzić jedynie tak lubianych pozycji jak YouTube i player.pl.

Przypomnieć wypada, iż Netflix dostępny jest w telewizorach Samsung Smart TV z 2014 i 2015 roku, a także w najnowszych telewizorach SUHD z technologią Quantum Dot. Dla wygody użytkowników aplikacja została umieszczona w sekcji „Polecane”.

Niektóre tytuły można już obejrzeć w języku polskim – z napisami, lektorem lub dubbingiem, spora część zasobów to jednak wciąż jedynie język angielski. Oferta systematycznie się rozrasta, ostatnio wzbogacona została o House of Cards.

Źródło: samsung

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  siwyandrew
  1
  Dzień bez netfixa dniem straconym, lecz chyba tylko w waszej redakcji moi mili, bo reszta społeczeństwa wydaje się nie nim nie interesować w takim stopniu jak wy.
  • avatar
   Fiona
   1
   Mam nadzieję iż na polonizację N. wydaje chociaż tyle co na reklamę w sieci...