• benchmark.pl
 • Mobile
 • Nexus 5 i Android 4.4 KitKat mogą zostać zaprezentowane już 14 października
Mobile

Nexus 5 i Android 4.4 KitKat mogą zostać zaprezentowane już 14 października

przeczytasz w 1 min.

Wielu producentów swoje najmocniejsze karty na ten rok już odsłoniło. Sporo do pokazania ma jednak jeszcze Google.

Android 4.4 KitKat

Wielu producentów swoje najmocniejsze karty na ten rok już odsłoniło. Sporo do pokazania ma jednak jeszcze Google. Kiedy i co będziemy mogli zobaczyć?

Niestety odpowiedź na to pytanie nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza określenie konkretnego terminu jest obecnie bardzo kłopotliwe, ponieważ sam producent nie zdecydował się na podanie żadnych szczegółów. Z pomocą po raz kolejny przychodzą jednak przecieki, wedle których 14 października odbędzie się konferencja Google, na której zobaczymy dwa wyczekiwane przez wielu produkty.

Jednym z nich będzie zapowiedziany nie tak dawno Android 4.4 KitKat. Jeśli chodzi o nowe odsłony swojego systemu, to Google ostatnio zaskakuje. Już dwukrotnie spodziewano się debiutu wersji z numerkiem 5.0 i sporymi zmianami, ale za każdym razem trzeba było zadowolić się nieco mniejszymi nowościami, odpowiednio Androidem 4.3 i 4.4.

Nie wiemy, jakie dokładnie zmiany przyniesie ze sobą wersja KitKat, ale najprawdopodobniej pierwszym urządzeniem pracującym pod jego kontrolą będzie Nexus 5. Wedle źródła wspominającego o konferencji mającej odbyć się 14 października, możemy spodziewać się na niej premiery nie tylko nowej wersji systemu, ale również wspomnianego smartfona.

Źródło: trustedreviews

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -4
  Jeśli Bóg pozwoli, to moim kolejnym telefonem będzie właśnie Nexus 5.
  • avatar
   Konto usunięte
   -6
   Nexus, w swojej idei pracy na czystym androidzie, to super sprawa, ale ten design...od początku leży i kwiczy. Kompletnie do mnie nie trafia, podobnie jak do większości osób na forach gdzie poleca się Nexus 4. Ludziom ewidentnie nie leży wygląd tego telefonu i nawet czysty android nie jest w stanie tego pobić, a oni dalej z uporem maniaka pakują ten sam wygląd do N5 :/
   • avatar
    Anavrin990
    0
    To już wersja 4.4 będzie?A ja nadal korzystam z 2.3.No ładnie
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     A ja dalej czekam na obiecane 4.2 na moim telefonie :D