Smartfony

Nieoficjalna, bardzo ciekawa specyfikacja Galaxy S8 mini

przeczytasz w 1 min.

Galaxy S8 mini ma być nieco słabszy od Galaxy S8 i Galaxy S8+, ale wciąż jawi się jako bardzo ciekawy smartfon. Co ważne, z ekranem Infinity Display.

Wzrastają szanse na realizację scenariusza, wedle którego modele Galaxy S8Galaxy S8+ doczekają się mniejszego brata. Aby było jeszcze ciekawiej, doniesienia na temat specyfikacji Galaxy S8 mini wyglądają naprawdę obiecująco.

Koreańskie źródła donoszą, że będzie on nieco słabszy od dwóch topowych modeli, ale nie na tyle, aby mieć jakiekolwiek problemy z zadaniami stawianymi przed smartfonami. Trudno mieć bowiem zastrzeżenia do konfiguracji obejmującej procesor Qualcomm Snapdragon 821 i 4 GB pamięci RAM, a właśnie takowa ma pojawić się w Galaxy S8 mini.

Wszystko przy zachowaniu bezramkowego wyświetlacza Infinity Display, w tym przypadku jednak o przekątnej 5,3 cala. I oczywiście można twierdzić, że jak na wersję mini to dużo, ale warto pamiętać, że ogólne gabaryty urządzenia byłyby niewielkie.

Poza tym specyfikacja obejmować ma 32 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej i kamerę 12 Mpix. Przecieki nie wspominają natomiast o baterii, ale z pewnością zostałaby względem Galaxy S8 i Galaxy S8+ zmniejszona.

Tak wyposażony Galaxy S8 mini może mieć szanse na naprawdę dobrą sprzedaż. Nie da się wykluczyć, że walkę o klienta stoczy z LG G6 mini, który również zawitać ma do sklepów.

Źródło: phonearena

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ajwen
  8
  Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie lubie Apple za ich polityke oraz soft ale to, że obstają cały czas przy mniejszym wariancie = 4.7 cala , jest po prostu bardzo mądre gdyż jest to optymalny rozmiar od ludzkiej dłoni, osoba z małą jak i dużą dłonią będzie usatysfakcjonowana z komfortu użytkowania. Niemalże wszystkie telefony które wychodzą to są 5.0 lub 5.5 cala. Jak tak dalej pójdzie to niedługo granica przesunie się do 6.5 i 7.0 cala. Tylko pytanie gdzie się podział rozum i zdrowy rozsądek. Ja jestem z tych , którzy uważają że telefon powinien dobrze pisać smsy i dzwonić. Tak mówili nasi rodzice. W obecnych czasach rozszerza się to o słuchanie muzyki, pisanie maili oraz przeglądanie internetu. W końcu trafił się telefon, który nie ma iOS , nie ma designu xperii compact (po prostu mi się niepodoba, jest bezpłciowa) oraz spełnia powyższe zaktualizowane wymagania i będzie robił to świetnie.
  Z racji, że wcześnie życze smacznej kawki czytającym :)
  • avatar
   HardCorak
   0
   a co to snapy 830 się pokończyły?
   • avatar
    maaaad
    0
    Mini 5,3 cala.. Buhahahahahah