Mobile

Premiera Nokii Lumia 1520 jeszcze we wrześniu

przeczytasz w 1 min.

O modelu tym mówi się ostatnio bardzo dużo, ale nie może być inaczej, bo będzie to urządzenie w pewnym sensie wyjątkowe.

Nokia Lumia 1520 smartfon data premiery

Do końca pierwszego kwartału 2014 roku Nokia stanie się własnością Microsoftu, ale do tego czasu fiński producent działać chce zgodnie ze wszystkimi swoimi planami i dlatego też możemy spodziewać się jeszcze nowych urządzeń. Jednym z najciekawszych będzie Lumia 1520.

O modelu tym mówi się ostatnio bardzo dużo, ale nie może być inaczej, bo najprawdopodobniej będzie to urządzenie w pewnym sensie wyjątkowe. Dzięki dużej aktualizacji system Windows Phone 8 będzie mógł wkrótce współpracować m.in. z większymi (>5") ekranami oraz czterordzeniowymi procesorami. Po raz pierwszy przekonać mamy się o tym właśnie dzięki Lumii 1520.

Smartfon ten oferować ma aż 6" ekran o rozdzielczości Full HD. Nie powinno zabraknąć mu także mocy obliczeniowych, bo spekuluje się, że jego sercem zostanie układ Qualcomm Snapdragon 800. Mocnym punktem ma być tutaj również kamera o rozdzielczości 20 Mpix.

Sam producent nie zdradził jeszcze tego, kiedy odbędzie się premiera urządzenia. Informacje takie pojawiły się jednak na profilu @evleaks w serwisie Twitter. Jak wiemy, źródło to już wielokrotnie podawało niezwykle trafne informacje i można przypuszczać, że nie pomyli się i tym razem. Jeśli tak będzie, to premiera Lumii 1520 odbędzie się 26 września w Nowym Jorku.

Źródło: itproportal, gsmarena

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Tak jak spektakularne parametry tak samo spektakularna będzie cena.
  Nie na polskie portfele.
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   To nie jest smartphone - tylko Phablet !!
   Nauczcie się wreszcie rozróżniać te urządzenia... Na wszystko mówicie PC ? No raczej nie, są nazwy jak : netbook /notebook, ultrabook, laptop, AllInOne, tablet, phablet, smartphone, smartwatch czy kalkulator.... Wszystko w zasadzie jest komputerem, w większym lub mniejszym stopniu.

   To co jest powyżej pokazane, to PHABLET - połączenie telefonu i tabletu !