Smartfony

Nokia Lumia 928 przyłapana na koncercie - zdjęcia potwierdzają ksenonową lampę błyskową

przeczytasz w 1 min.

Sporo mówi się ostatnio o nowych smartfonach Nokii. Wśród modeli, które ujrzą wkrótce światło dzienne będzie m.in. Lumia 928.

Lumia 928 koncert Nokii

Sporo mówi się ostatnio o nowych smartfonach Nokii. Wśród modeli, które ujrzą wkrótce światło dzienne będzie m.in. Lumia 928.

Smartfon ten zapowiada się bardzo ciekawie, mimo tego, że nie będzie to całkowicie nowa konstrukcja. Model ten to nieco zmodyfikowana Lumii 920, ale wśród nowości pojawić ma się m.in. ksenonowa lampa błyskowa.

Lumia 928 wciąż nie została oficjalnie zaprezentowana, ale nieoficjalnych informacji na jej temat było już mnóstwo. Kilka dni temu w Nowym Jorku odbył się prywatny koncert Nokii, który dał kolejne powody do wzmianki o nadchodzącym smartfonie.

Na imprezie roiło się od smartfonów fińskiego producenta, ale wśród tych dobrze już znanych dało się zauważyć kilka egzemplarzy dość tajemniczego modelu, które rejestrowały podobno przebieg imprezy. Umieszczone zostały one na statywach i pomimo tego, że ukryto je w gumowych pokrowcach, to jednak obserwatorzy nie mieli wątpliwości, że była to właśnie Lumia 928.

Nokia Lumia 928 smartfon ksenonowa lampa błyskowa

Szybko pojawiły się też sugestie, że zarejestrowane na koncercie materiały wykorzystywane będą do promowania nowego smartfona i zademonstrowania tego, jak kamera spisuje się w słabym świetle.

O tym, czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się już wkrótce. Lumia 928 do sprzedaży trafić ma w połowie maja i chociaż trafi ona jedynie na rynek amerykański, to nie powinniśmy się raczej martwić. W Europie spodziewany jest bowiem jej odpowiednik - pojawiający się ostatnio w przeciekach model Catwalk.


Źródło: neowin, gsmarena, thedroidguy

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Varso
  8
  Byle nie jak ostatnio, że w szybie odbijał się samochód z teleobiektywem zamiast komóreczki z super hiper mega nano stabilizacją obrazu ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Zostali ujawnieni jak oni sie pokaza w spoleczenstwie :-)
   • avatar
    wdowa94
    1
    Pstryk! Pstryk! Pstryk!
    Beep beep! Naładuj telefon!
    • avatar
     sosenka
     -3
     Zycie
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Panie Ery już nie ma!