Smartfony

Zobaczymy smartfon Nokia EOS na konferencji Zoom Reinvented?

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że już wkrótce zostanie nam oficjalnie zaprezentowany jeden z ciekawiej zapowiadających się smartfonów - Nokia EOS.

Nokia konferencja Zoom Reinvented

Wygląda na to, że już wkrótce zostanie nam oficjalnie zaprezentowany jeden z ciekawiej zapowiadających się smartfonów - Nokia EOS.

Przecieków na jego temat było w ostatnim czasie całkiem sporo. Mieliśmy okazję poznać częściową specyfikację tego modelu, a także zobaczyć zdjęcia, które najprawdopodobniej przedstawiały właśnie jego. Cały czas brakowało niestety informacji na temat tego, kiedy producent zdecyduje się na oficjalną zapowiedź.

Najprawdopodobniej już to jednak wiemy. Do części z zagranicznych dziennikarzy trafiły teraz zaproszenia na kolejną konferencję Nokii - Zoom Reinvented. Ma ona odbyć się 11 lipca w Nowym Jorku i choć na zaproszeniu próżno szukać większej ilości informacji, to wszyscy obserwatorzy są zgodni, że zobaczymy tam właśnie Nokię EOS.

Miejmy nadzieję, bo dla wielu osób będzie to bardzo ciekawa propozycja. EOS zainteresuje zwłaszcza zwolenników najwyższej jakości zdjęć, bo ma on oferować aparat 41 Mpix z ksenonową lampą błyskową. Poza tym spodziewać można się ekranu OLED i systemu operacyjnego Windows Phone 8. Pozostała część specyfikacji wciąż pozostaje sporą niewiadomą i trudno mieć co do niej pewność.

Źródło: neowin

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  fajnie by było jakby nie miał ani windows ani androida tylko ubuntu lub jakieś nowsze meego
  • avatar
   AndreoKomp
   0
   Powinna być wersja z androidem i Windows Phone. Obecnie mam smartfona z androidem, mam swoje ulubione aplikacje, przyzwyczajenia itd. Nie chciałbym przechodzić na Windows Phone tylko po to, żeby mieć bardzo dobry aparat. Takich jak ja jest na pewno wielu.