Gry

Nowa gra Arkane Studios może być sieciową strzelanką

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Prey i Dishonored mogą za jakiś czas zaskoczyć nas produkcją nastawioną na rywalizację w sieci.

Arkane Studios może pochwalić się całkiem sporą już grupą sympatyków. Studio cały czas pracuje nad nowymi projektami, a jednym z jeszcze niezapowiedzianych może być sieciowa strzelanka.

Tego typu produkcje są obecnie bardzo popularne, chociaż samo Arkane Studios gustowało do tej pory w nieco innych klimatach. Najnowsze doniesienia sugerują, że wkrótce może się to zmienić i producent ten w zasadzie już teraz przymierza się do nowego wyzwania.

Potwierdzać mogą to ostatnie ogłoszenia o pracę, wedle których w Arkane Studios poszukiwane są osoby z doświadczeniem w produkcjach sieciowych, wspieranych i rozwijanych po premierze. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, iż Arkane Studios należy do grupy ZeniMax Media i znajduje się pod skrzydłami Bethesdy, która to doświadczenia w produkcjach sieciowych ma nieco więcej.

Chociaż pojawiają się pierwsze domysły, że moglibyśmy zobaczyć tu konkurencję dla Destiny 2 i Anthem, na tego typu głosy jest nieco za wcześnie. Musimy poczekać na więcej informacji dotyczących tego, jak dokładnie wyglądać będzie nowy projekt Arkane Studios.

Źródło: pcgamesn

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stach122
  3
  Już powoli zaczynam rzygać tymi sieciowymi strzelankami.
  • avatar
   R2rr0
   2
   Ostatnio z Arkane odszedł R. Colantonio, ciekawe czy to ma jakiś związek. Lubię ich gry, grafiką nie powalają, ale klimat Dishonored jest super.
   • avatar
    hideo
    2
    a z tego co mi wiadomo studia Arkane są dwa: jedno we Francji, drugie w USA i działają pod tą samą nazwą ale tworzą odrębne gry, Dishonored jest francuskie, Prey amerykańskie
    • avatar
     miedzianek
     -4
     News typowo jak z brukowca...

     'Może, ale nie na pewno'...


     Błagam was, nie macie już o czym pisać? To napiszcie chociażby o wpływie zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów...
     • avatar
      radas2100
      -8
      tanie gry https://www.g2a.com/r/gramy-tanio