Gry na konsole

Nowa Zelda dopiero w 2017 - prezentacja na E3

przeczytasz w 1 min.

Już w przyszłym miesiącu będziemy mogli zobaczyć, jak w akcji prezentuje się nowa odsłona serii The Legend of Zelda.

Od kilku dni wiemy, że na nową Zeldę poczekamy do przyszłego roku. Nintendo chce bowiem, by gra ukazała się równocześnie na Wii U i zupełnie nowej konsoli znanej jako NX. Na pocieszenie jednak Japończycy postanowili pokazać nowe przygody Linka szerszej publiczności – i to już w przyszłym miesiącu, przy okazji tegorocznej edycji E3.

Firma Nintendo planuje na E3 2016 konferencję. Odbędzie się ona 14 czerwca (start o godzinie 18.00) i zostanie w dużej mierze poświęcona właśnie nowej odsłonie The Legend of Zelda. Poznamy nowe szczegóły i konkretne informacje na jej temat. Ponadto gra będzie grywalna podczas imprezy, a Twitch pozwoli przenieść się na moment do Los Angeles i zobaczyć ten tytuł w akcji. 

Jak zapowiada producent, Eiji Anouma, „najnowsza gra z serii The Legend of Zelda zerwie z konwencjami poprzednich odsłon. Rozgrywka będzie wolna od ograniczeń zmuszających do podążania ściśle określoną ścieżką i wprowadzone zostaną do niej elementy nieobecne w poprzednich Zeldach”. Brzmi nieźle.

Wygląda na to, że nowa Zelda będzie ciepłym pożegnaniem starej platformy i narzędziem do wywołania ogromnych emocji wokół zupełnie nowej konsoli. Ktoś ma coś przeciwko?

Źródło: Nintendo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Dubel. Było i o premierze i E3 tutaj:
  http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nintendo-nx-w-marcu-2017-mobilna-ekspansja.html
  • avatar
   Konto usunięte
   -4
   Nintendo w latach 90 zatrzymało się w rozwoju. Minęło 20lat a u nich nadal dialogi w grach ograniczają się do napisów i pojękiwania. Naughty Dog w tym czasie przeszło od crasha Bandicoota do Uncharted. Od lat powtarzam, że powinni odpuscic sobie duże konsole i skupić się wyłącznie na grach wydawanych na stacjonarne konsole. Tyle że japonczykowi na to honor nie pozwala,