Telefony

Nowe: 3 iPhone'y, iPod, iPad!

przeczytasz w 1 min.

Prasa technologiczna została opanowana przez iPada. Serwisy poświęcone tematyce nowoczesnych gadżetów zdominowały produkty Apple. A będzie ich jeszcze więcej!

Po tym, jak iPad trafił na sklepowe półki wszyscy uzdolnieni hackerzy i crackerzy zabrali się za przeglądanie tajemnic skrywanych przez nowy gadżet Apple. Oto, co udało im się znaleźć w środku:

Wyjaśniamy - iPad 1,1 to sprawca całego zamieszania. iPhone 1,1-1,2-2,1 to urządzenia, które od dawna stoją na sklepowych półkach. Podobnie z iPod 1,1-2,1-2,2 i 3,1. Tym samym widzimy, że Apple ma bardzo konkretne plany na najbliższe miesiące.

Zapowiadany na czerwiec iPhone HD, czyli 3,1 zgodnie z prognozami jednak pojawi się w kilku wersjach. Nie w dwóch, a aż trzech, tym samym zakładając, że 3,1 i  3,2 miały być dostosowane do oddzielnych sieci sprzedaży, zastanawia czym ma być wersja 3,3.

Czeka nas również premiera nowego iPoda - o oznaczeniu kodowym 4,1 oraz tajemniczy iProd 2,1. Jest to... kolejna wersja iPada, tym samym Apple udowodniło, że jak na zawodowych biznesmenów wybiega myślami do przodu. Czyżby zatem już w najbliższej przyszłości urządzenie miało się doczekać takich elementarnych możliwości jak obsługa USB, którą chwali się konkurencja?

Źródło: BoyGeniusReport

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  eee tam, przecież to wiadome, że prace takie firmy prowadzą ZAWSZE nad czym "do przodu". Będzie to będzie...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   taka nvidia już jakiś czas temu zapowiedziała co nas czeka w 2015 w kwestii ich grafiki, a te hakiery otworzyły przyszłość apple w roku bierzącym..super
   • avatar
    Bartek Żak
    0
    unknownHardware - no to szykuje się nam kalkulator ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     yyyy ma się rozumieć ze apple "przypadkiem" umieściło w ipadzie listę nowych produktów ?
     • avatar
      Thorin49
      0
      Patrząc na tego niusa śmiem twierdzić, że ktoś nie odwiedzał macrumors.com od kilku dni :P