Laptopy

Nowe MacBooki Pro tuż tuż?

przeczytasz w 0 min.

W ubiegłym tygodniu słyszeliśmy niepotwierdzone informacje na temat trzech nowych modeli MacBooków Pro, które pojawiły się w systemie wyszukiwania Best Buy. Informacje widoczne na niektórych stronach tego sklepu internetowego, potwierdzają poprzednie doniesienia. Widać na nich cenę nowego MacBooka Pro ustaloną na 1999 dolarów.

Nie da się ukryć, że raczej trudno polegać na informacjach znalezionych w sklepowym systemie wyszukiwania. Z drugiej strony nowe jednostki magazynowe opatrzone są takimi samymi cenami jak dotychczasowe MacBooki Pro, czyli 1999, 2499 i 2799 dolarów. Z analiz danych opublikowanych przez Best Buy wynika, że nowe laptopy powinny się pojawić w sprzedaży w ciągu najbliższych kilkunastu dni - możliwe daty to 5, 10, 12 lutego lub 17 marca 2008 roku, jednak trudno zgadnąć, kiedy tak naprawdę nastąpi premiera najnowszej odsłony MacBooków Pro.


Co prawda nie znamy dokładnie prac, które postępują w ramach nowego systemu magazynowego Best Buy, jednak możemy przypuszczać, że ktoś wie tam więcej od nas i dlatego umieszcza już w spisie swojego inwentarza nowe modele. ¯eby nie było jednak zbyt łatwo, podobną strategię stosował już Amazon, który umieszczał podobne informacje na temat oprogramowania iWork ’07 i iLife ’07 przed Macworld Expo. W tym przypadku jednak zabieg ten oparty był jedynie na przedpremierowych spekulacjach. Jak wiadomo, Apple odpuścił sobie wersje iWork ’07 i iLife ’07 i osiem miesięcy później zaprezentował wersję ’08.

Mimo że nowe MacBooki Pro zostaną wzbogacone o niewielkie poprawki, najprawdopodobniej w postaci procesorów Penryn i touchpada Multi-Touch, trudno racjonalnie wytłumaczyć po co ktoś miałby w chwili obecnej kupić dotychczasową wersję, tym bardziej, że nowa ma pojawić się lada chwila.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login