• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy Borderlands tylko na aktualną generację konsol - będą większe zmiany
Gry

Nowy Borderlands tylko na aktualną generację konsol - będą większe zmiany

przeczytasz w 1 min.

Serii Borderlands cały czas fanów nie brakuje, chociaż coraz częściej pojawiają sie głosy, że kolejne jej odsłony nie przynoszą większych zmian.

Borderlands

Serii Borderlands cały czas fanów nie brakuje, chociaż coraz częściej pojawiają się głosy, że kolejne jej odsłony nie przynoszą większych zmian i powoli zaczyna się to już graczom nudzić. Wygląda na to, że podobne opinie dotarły do producenta i wydawcy.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, iż Gearbox Software zabiera się już za nowe Borderlands i poszukuje w związku z tym dodatkowych rąk do pracy. Jednocześnie nie zdradzono jednak wtedy jakichkolwiek konkretów. Powoli powinny się one jednak pojawiać, czego mamy już pierwszy dowód.

Take Two poinformowało bowiem, iż nowy Borderlands będzie przeznaczony wyłącznie na obecną generację konsol, a więc szykować mogą się na niego właściciele Xbox OnePlayStation 4 i jednocześnie zapomnieć o zabawie powinni posiadacze Xbox 360 i PlayStation 3. Losy PC nie zostały ujawnione, ale należy przypuszczać, że i tu gra się pojawi.

Nie trzeba ukrywać, że nadzieje w związku z tym od razu rosną i wreszcie są szanse na to, że kolejna odsłona Borderlands przyniesie więcej zmian i będzie zdecydowanie bardziej rozbudowana, nie tylko pod względem graficznym.

Źródło: vg247, videogamer

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Borderlands stał się dla mnie (niestety) tym samym co Assassin's Creed, który porzuciłem po części trzeciej. W skrócie: przerost ilości nad jakością. Wątpię żeby kolejna odsłona Borderlands coś zmieniła (jeśli o mnie chodzi).
  • avatar
   Dragonik
   4
   Borderlands borderlandem ale kur... gdzie jest Brothers in Arms
   • avatar
    Bajzer
    2
    Pierwsza część nie zrobiła na mnie super wrażenie, dopiero po Borderlands 2 złapałem bakcyla i wróciłem do 1. Ucieszyłem się jak wyszła trzecia część Borderlands The Pre-Sequel. I fakt o kolejnej części także mnie raduje. :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     LOL sam szef tego studia w wywiadzie od NV gadał że jest graczem PCtowym i nawet chwalił się swoim setup'em a tu nagle że nowy Border tylko na pudełka ? WTF
     • avatar
      miedzianek
      -3
      "wreszcie są szanse na to, że kolejna odsłona Borderlands przyniesie więcej zmian i będzie zdecydowanie bardziej rozbudowana"

      Stwierdzono to po samym fakcie, iz gra powstaje na wylacznosc na nowe generacje? No, miodzio!
      • avatar
       jarnuszkiewiczm
       0
       No jesli nie pójdą w stronę mmo tylko zapewnią conajmniej tak rozbudowanego singla jak z dwójki, użyją nowego silnika, dodadzą crafting z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś lipny grinder, to dla tej gry specjalnie kupie konsole jeśli na Pc nie wyjdzie
       • avatar
        akodo_ryu
        0
        Biorąc pod uwagę, że jeszcze nie zaczęli robić BL3, to premiery można się spodziewać gdzieś w 2018-9 - wtedy już nikt nie będzie nic wydawał na stare konsole.

        Gra oczywiście będzie też na PC - nie wspomina się o tym, bo nikt nie traktuje PC jako konkurencji dla konsol i wydania dużych multiplatform na PC rozumieją się zasadniczo same przez się.