Oprogramowanie

Nowy Office 365 Personal już wiosną

przeczytasz w 1 min.

Microsoft przygotował pakiet dla użytkownika indywidualnego.

Microsoft zapowiedział kolejny produkt z serii Office. Po ostatnich dyskusjach i wprowadzaniu wersji przeznaczonych dla biznesu i użytku komercyjnego, przyszedł czas na nowe rozwiązania skierowane do użytkowników domowych.

Obecnie do dyspozycji użytkowników domowych oddany jest pakiet Office 365 Home Premium, który w ramach abonamentu rocznego (429,99 zł) lub miesięcznego (42,99 zł) daje dostęp do aplikacji biurowych i usług w chmurze dla maksymalnie 5 domowników.

Office 365 Personal to nowa usługa, przeznaczona dla użytkownika indywidualnego. Koszt rocznego dostępu do pakietu to 69,99 dolarów, natomiast miesięczny dostęp – 6,99 dolarów. Po pojawieniu się Office 365 Personal na rynku usługa Home Premium pozostanie, lecz zmieni nazwę na Office 365 Home.

Bez względu na to, który pakiet zostanie zakupiony, użytkownik otrzyma dodatkowo 60 minut do wykorzystania na połączenia w Skype, 20 GB dodatkowej przestrzeni na OneDrive oraz gwarancję uaktualnień oprogramowania Office.

Szczegółowe informacje na temat zmian prowadzanych w pakietach biurowych maja pojawić się już niebawem.

Źródło: Microsoft

Komentarze

25
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  skatan
  18
  "który w ramach abonamentu rocznego (429,99 zł)"


  haha


  open ofiice w 99% starczy każdemu domownikowi i jest za free

  • avatar
   Detrioux
   3
   "W chmurze" Te bezpieczeństwo ..
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Jakim trzeba być pacanem żeby się zgodzić na abonament za używanie programu za którego kiedyś płaciło się raz...
    • avatar
     Konto usunięte
     3
     Życzę jej szybkiej śmierci poprzez brak zaintereresowania wśród użytkowników obecnego pakietu Office
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      Co do LibreOffice i OO, to oczywiście są to programy które można z powodzeniem używać i spełniają swoje zadania. Ale...w momencie kiedy używamy OO lub LO i przesyłamy pliki pomiędzy różnymi firmami dochodzi do nieporozumień, bo prędzej czy później jakiś "nieświadomy" user nie będzie mógł sobie poradzić z otworzeniem dokumentu w rozszerzeniu odt, ods czy odp..albo zawiesi się na tym, jak zapisać plik w innym rozszerzeniu "uniwersalnym". Z doświadczenia wiem, że użyszkodnikom nie chce się myśleć "czy tamten po drugiej stronie to otworzy", tylko śle pliki jak leci i wsio.
      • avatar
       kerry_sd
       1
       W Polsce: 6,99 zł/m-c może by jeszcze przeszło...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Czy mi się wydaje, czy "chmura" powstała właśnie po to, aby zapewnić bezpieczeństwo danym które tam przechowujemy. Jeśli nie masz zaufania do danej firmy która udostępnia chmurę, zawsze możesz się dopytywać o ich certyfikaty bezpieczeństwa. Jest to o tyle wygodne, że nie musisz pakować tysięcy, w rozwiązania sprzętowe które co miesiąc też dużo kosztują.
        Pracuje na co dzień w dużej korporacji, gdzie właśnie takowe rozwiązania sprzętowe własne posiadamy i napiszę wam że te wszystkie "carepack", ubezpieczenia, support, licencje..kosztują krocie. Oczywiście uważam to za najbardziej bezpieczne rozwiązanie dla korporacji czy firmy ale jak wiadomo, nie każdy ma takie środki na sprzęt.
        • avatar
         jkbrenna
         0
         wedlug sposobu myslenia, pewnych tutaj obecnych osob, nie mozna Libre Office ( Appache Office) z kilku powodow, ( przeciez on darmowy jest( mozna skladke poslac), wszystkie jezyki nam potrzebne, tam sa obecne, za nic, sie wiecej nie placi) ) do Office porownywac:
         tak samo jak nie mozna najszybszego Kaveri do najszybszego i7 porownac, bo przeciez to inna klasa...
         Wlasnie nalezy najlepsze z danwej firmy , z najlepszym z innej firmy porownywac, o cene sie nie martwiac, bo potem nabywca sam oceni, czy mu sie oplaci., cos lepszego i takze drozszego,kupic...