Gry PlayStation 4

Nowy zwiastun NieR: Automata - bronie, lokacje, przeciwnicy i… kocie ruchy

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się nowy, niezwykle dynamiczny zwiastun gry NieR: Automata, który rodzi nadzieję na równie emocjonującą rozgrywkę.

Pustynne, zielone i industrialne – NieR: Automata oprowadzi nas po różnych terenach Ziemi z roku 11945. Większość z tych miejsc wypełniona będzie nieprzyjaźnie nastawionymi robotami wszelkiej maści. Na szczęście gra odda też w nasze ręce szereg różnorakich broni, na czele z ogromniastym mieczem, które pozwolą się z tymi oponentami skutecznie rozprawić. Nam, a właściwie naszej długonogiej i niezwykle zwinnej protagonistce znanej jako Yorha 2B. Chętni na prezentację tego wszystkiego? Życzenie zostanie spełnione.

Zanim jednak przejdziemy do oglądania filmiku, warto powiedzieć na jego temat kilka słów. Został bowiem przygotowany przez Square Enix absolutnie po mistrzowsku – od koncepcji aż po montaż. Zwiastun zatytułowany „Arsenal of Elegant Destruction” to najlepszy dowód na to, że materiał może w całości opierać się na fragmentach rzeczywistej rozgrywki i być niezwykle intrygujący, dynamiczny oraz widowiskowy. To zaś może oznaczać, że dokładnie taka sama będzie gra. I tego się trzymajmy!

Pozostaje nam już tylko przypomnieć, że premiera gry NieR: Automata na PlayStation 4 już 10 marca. Wersja pecetowa ukazać ma się „z pewnym poślizgiem”. Powód: działania antypirackie.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, polecamy także zwiastun fabularny.

Źródło: Square Enix

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vide cui fidas
  -6
  Tej gry to nawet nie będą piracić...
  • avatar
   Dudi4Fr
   0
   Co ciekawe, w pierwszym zwiastunie który wypościli dziś z rana było info ze w Europie premiera na Steam bedzie tego samego dnia co PS4.

   Tutaj macie screen'a z tego wideo:
   http://www.gameblog.fr/images/actu/news/66319/225499/NieR_Date_PC.html

   No cóż czekamy dalej... Oby to nie był tylko kolejny skopany port z konsoli wymagający GTX1080 do grania w 720p 30fps :'(