Gry

O Prey tak naprawdę nic jeszcze nie wiemy

przeczytasz w 1 min.

Arkane Studios ma swoją wizję, którą chce zrealizować. Odwołany swojego czasu Prey 2 nie powinien być dla nas wyznacznikiem.

Zgodnie z pojawiającymi się od pewnego czasu informacjami, na E3 potwierdzono reaktywację marki Prey. Okazuje się jednak, że o nowym projekcie tak naprawdę nic jeszcze nie wiemy.

Wypada przypomnieć, że Prey 2 zapowiedziano w 2008 roku, projekt był już dość mocno rozwinięty, chwalono się fragmentami rozgrywki, ale z czasem wszystko zaczęło zmieniać się na gorsze. Zaczęto odwlekać premierę, zmieniono nawet producenta, aż ostatecznie zawieszono prace. Finał okazuje się jednak szczęśliwy, ponieważ Bethesda przekazała markę w ręce Arkane Studios. Co ekipa ta dla nas przygotuje?

Na E3 zapowiedziano, iż gra nosić będzie tytuł Prey. Akcja osadzona zostanie w roku 2032, gdzie bohater (na którym prowadzono eksperymenty naukowe) imieniem Morgan przeciwstawić będzie musiał się inwazji kosmitów.


Twórcy dopowiadają teraz, aby nie porównywać nowego Prey'a do tego, jak projekt wyglądał wcześniej. Arkane Studios ma zupełnie nową wizję.

„Nie ma tu elementów z Prey 2. Może z wyjątkiem kosmitów, przez których ścigany jest główny bohater. Pewne poszlaki widać w zwiastunie. Z pewnością będzie to gra akcji ukazana w pierwszej osobie.”

Wygląda zatem na to, że wyobrażenie o Prey będziemy mieli po opublikowaniu większej dawki materiałów. Dla przypomnienia umieszczamy wideo pokazujące, jak prezentował się skasowany Prey 2.


Źródło: gamespot, Bethesda Softworks, GameSpot

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Czyli jak zrozumiałem w Prayu nie będzie Preya :D Zgarniamy tylko tytuł bo jest znany i można na nim zarobć.
  • avatar
   Hedrox
   4
   Wolałem Prey 2 w wersji z E3 2011.