• benchmark.pl
 • Gry
 • Aktorzy opowiadają o Obcy: Izolacja i wspominają Ósmego pasażera Nostromo
Gry

Aktorzy opowiadają o Obcy: Izolacja i wspominają Ósmego pasażera Nostromo

przeczytasz w 1 min.

Aktorzy z oryginalnego filmu Obcy - ósmy pasażer Nostromo podłożą głosy pod postaci w grze.

Obcy: Izolacja obsada

Jakieś dwa tygodnie temu Mateusz zapowiadał, że dzięki jednemu z dodatków do gry Obcy: Izolacja będziemy mogli zwiedzić dobrze znany z filmowego pierwowzoru statek Nostromo oraz spotkać członków jego załogi. Co jeszcze ciekawsze, głosy pod postacie Ellen, Dallasa, Parkera, Lambert i Bretta zostaną podłożone przez prawdziwych aktorów, grających w kultowej już produkcji z 1979 roku – „Obcy – ósmy pasażer Nostromo”. 

Twórcy, a więc studio Creative Assembly, opublikowali nowy materiał wideo zatytułowany „The Cast of Alien”. Gwiazdy takie jak Sigourney Weaver, Tom Skerritt, Veronica Cartwright, Harry Dean Stanton i Yaphet Kotto rozmawiają w nim o tym z jakimi emocjami wiązało się ponowne odtworzenie swoich ról na potrzebny gry Obcy: Izolacja. Możemy także dowiedzieć się czym dla nich jest ten film oraz jak się czuli podczas jego produkcji.

Abyśmy mogli spokojnie przejść do oglądania filmiku, dodajmy jeszcze najważniejsze – premiera gry Obcy: Izolacja planowana jest na 7 października bieżącego roku. Platformami docelowymi są komputery osobiste, jak również konsole Xbox One i Xbox 360 oraz PlayStation 4 i PlayStation 3. Zatem usiądźcie wygodnie i...

Źródło: Creative Assembly, Cenega

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  7
  Gra filmowi raczej nie dorówna ale mam nadzieję, że zrobią wszystko by chociaż spróbować. Widzę, że podchodzą teraz do gry z całkiem innej strony i to może się udać.
  • avatar
   Konto usunięte
   -4
   Po co głosy, mają być wypowiadane przez prawdziwych aktorów! Przecież to już są dziadki i babcie! Nie chce słyszeć stetryczałych aktorów w grze!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Telltale mogłoby coś w stylu walking dead też z alienem zrobić.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Kiedy minęło te 35 lat...?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Czekam z nie cierpliwością. Oby był klimat ! :)