• benchmark.pl
 • Gry
 • Obcy: Izolacja z nowym bohaterem i trybem wyzwań - dodatek Safe Heaven
Gry

Obcy: Izolacja z nowym bohaterem i trybem wyzwań - dodatek Safe Heaven

przeczytasz w 1 min.

Gracz może wcielić się w łącznościowca ze stacji Sewastopol – Hughesa. I wykonać 10 zadań z rzędu bez zgonu.

Obcy: Izolacja Safe Heaven

Opinie na temat gry Obcy: Izolacja są mocno podzielone – jedni uważają ją za świetną, inni zaś za porażkę. Jeśli jesteś w tej pierwszej grupie i masz ochotę na więcej, być może ucieszy cię fakt, że w sprzedaży oficjalnie pojawił się już trzeci dodatek zatytułowany Safe Heaven. 

Trzeci (po Corporate Lockdown i Trauma) dodatek Safe Heaven to przede wszystkim nowa grywalna postać. Gracz może wcielić się w łącznościowca ze stacji Sewastopol – Hughesa. 

„Będąc uwięzionym w zamkniętym pomieszczeniu na dolnym pokładzie stacji, jego jedyną szansą na ucieczkę jest wykonanie dziesięciu poleceń podawanych mu przez terminal komunikacyjny. Każde zadanie wymaga przebiegłości i konfrontacji z silnymi i odpornymi przeciwnikami, podczas gdy Hughes próbuje przywrócić łączność i uciec ze swojego więzienia” – czytamy w zapowiedzi.

Dodatek zatytułowany Safe Haven wprowadza nowe elementy do Trybu Przetrwania i wymaga od graczy wykonania dziesięciu zadań z rzędu, mając do dyspozycji tylko jedno życie. Jeden zły ruch może zatem okazać się ostatnim i całe wyzwanie będziemy musieli rozpocząć od nowa.

Za wykonanie każdego z dziesięciu zadań gracz otrzymuje punkty i odblokowuje nagrody. Dzięki temu ma dostęp do nowych przedmiotów, które mogą pomóc w dalszej zabawie. 

Safe Heaven dostępne jest od dzisiaj na platformie Steam oraz na konsolach Xbox One i Xbox 360. Wersja przeznaczona na PS4 i PS3 pojawi się jutro, 14 stycznia.

Źródło: Cenega, AlienIsolation

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -4
  129 zł za nową postać i jakąś głupią misję. Brawo dla frajerów którzy to kupują.
  • avatar
   Konto usunięte
   -15
   No nie , znowu ta beznadzieja :( A GTA 5 jak nie było tak niema.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ale i tak pewnie coś podobnego zawołają.