Gry na konsole

Observer System Redux postraszy na PS5 i Xbox Series X. Polacy prezentują horror na nową generację

przeczytasz w 1 min.

O istnieniu Observer System Redux dowiedzieliśmy się już kilka dni temu. Dziś gra została oficjalnie zapowiedziana zwiastunem i zgodnie wcześniejszymi sugestiami mogą nastawiać się na nią myślący już o konsolach nowej generacji.

Observer System Redux to polski horror na PS5 i Xbox Series X

Observer System Redux przygotowywany jest przez rodzime studio Bloober Team z siedzibą w Krakowie. To samo, które stało za wydanym w 2017 roku i całkiem ciepło przyjętym Observer. Sprawdził się bardziej prawdopodobny ze scenariuszy, Observer System Redux to nie zupełnie nowa gra, ale odświeżona wersja Observer.

Wedle zapowiedzi zmian będzie sporo. Dotyczyć mają przede wszystkim grafiki dostosowanej do nowej generacji konsol, ale poza tym decydujący się na zakup mają otrzymać niewidziane wcześniej elementy rozgrywki oraz nowe wątki fabularne. Jak zachęcająco głoszą komunikaty, pozwoli to „zanurzyć się głębiej w tej dystopijnej rzeczywistości”.

Kiedy premiera Observer System Redux? Jeszcze w tym roku

Jedyne potwierdzone obecnie platformy docelowe gry to konsole PlayStation 5Xbox Series X. Pojawiają się jednak delikatne sugestie, że dołączą do tego również komputery PC.

Jeśli plany twórców nie ulegną zmianie, to Observer System Redux zadebiutuje pod koniec tego roku. Taki stan rzeczy nakazuje sądzić, że będziemy mówić tutaj o jednym z tytułów startowych konsol nowej generacji.

Źródło: Observer System Redux

Źródło: Bloober Team

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bodziokrak
  1
  No proszę, świętej pamięci Rutger Hauer?
  • avatar
   dzejsonista
   0
   to jest ta nexgenowa grafika? :D
   • avatar
    pawluto
    0
    Zawsze mnie zastanawia , czego oczekuje producent po wypuszczeniu tak marnego trailera ???