Obudowy

Obudowa NZXT Intros Gamma Classic

Maksym Słomski | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

NZXT rozszerzył serię obudów Classic o model Gamma. Ta w całości czarna obudowa ATX mid-tower ma zaskakiwać potencjalnych odbiorców ciekawym designem i funkcjonalnością. Oczywiście jak będzie w praktyce ocenią sami użytkownicy.

Konstrukcja ma wymiary 190 x 49 x 508 (Szerokość x wysokość x długość) i waży jedyne 6 kilogramów. Zbudowana jest w całości ze stali, włączając w to panel przedni. Panel ten zawiera cztery zatoki 5.25", wejścia/wyjścia audio, złącze USB, eSATA oraz perforowaną dolną część, w której od wewnątrz można zamontować wiatrak.

Całe wnętrze utrzymane jest w czerni. W środku obudowy znajdziemy siedem zatok na dyski 3.5". W obudowie jest mnóstwo miejsca na kilka dodatkowych wentylatorów chłodzących: 120mm przedni, dwa boczne 120mm, tylny 120mm oraz kolejne dwa - 140mm i 120mm na górze. W obudowie znajduje się też miejsce na chłodzenie wodne.

Produkt jest dostępny w Europie w cenie 39.90€.


Źródło: techPowerUp!

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  misi3k08
  Mnie się przód nie podoba. Gdyby nie on, byłaby to wg mnie mnie ciekawa propozycja. Czołg nie obudowa :P
 • avatar
  kostek8
  Ta nowa wygląda jak dziwadło, 0 zgrabnośći... jednak najładniejsza jest wg. mnie Lexa ta srebrna. Tyle że i tak nie jest to ideał - do ideału musiałem pozbyć się świecących wiatraków i zastąpić jest wolnoobrotowymi 800kami a ten górny wogóle odłączyć(jestrem fanem ciszy i mam pasywną 4850)... Poza tym montaż dwóch Seagate 7200.12 w raidzie 0 przy tym sposobie montażu dysku i w takiej klasie obudowy skutkuje buczeniem i przeniesieniem drgań na obudowę i pomaga dopiero zdjęcie pokrywy tylnej... Heh-a to obudowa klasy top za ~400 zł...
 • avatar
  Konto usunięte
  Mnie się podoba tylko troszeczkę jest za wąska - co poniektóre większe coolery się nie zmieszczą.
 • avatar
  Przód koszmarny moim zdaniem :\ No i wąska...

  Przepraszam za błąd z jednym z wymiarów! Poproszę redakcję o poprawkę :)
 • avatar
  Artik
  Osobiście nie podoba mi się. Za cenę ok. 500-550 można nabyć np. Zalmana GS-1000 która jest i większa i naradza dobra ogólnie chwale ja sobie. Za cenę ok. 400-450 osiągalny jest GS-1000SE
 • avatar
  Konto usunięte
  To nie buda tylko ruski trolejbus :O
  Tak to jest jak niewidomy robi projekty...innymi słowy, psu na budę :P
 • avatar
  Konto usunięte
  Brzydka jak nie wiem co
 • avatar
  reaktywator
  Przypomina trochę stary automat do gier w skali