Gry na konsole

PlayStation Plus wraca do formy - oferta na czerwiec może się podobać

przeczytasz w 1 min.

Oferta PlayStation Plus na kończący się właśnie miesiąc nie okazała się szczególnie imponująca. Wygląda na to, że Sony postanowiło się poprawić.

PlayStation Plus czerwiec

Oferta PlayStation Plus na kończący się właśnie miesiąc nie okazała się szczególnie imponująca. Wygląda na to, że Sony postanowiło się poprawić, ponieważ w czerwcu będzie już znacznie ciekawiej.

Najwięcej powodów do zadowolenie będą mieli tym razem chyba właściciele PlayStation 4. Wreszcie zdecydowano się zaoferować im głośniejszy tytuł, bo za takowy uznać należy bez wątpienia Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Pojawi się on w towarzystwie turowej strategii Skulls of the Shogun.

Gracze korzystający z konsoli poprzedniej generacji spodziewać powinni się natomiast polskiego akcentu - Call of Juarez: Gunslinger. Łącznie w czerwcu dla abonentów programu udostępnione zostanie 6 gier. Ich listę oraz platformy na jakich się pojawią prezentujemy poniżej.

Czerwcowe PlayStation Plus:

 • Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PlayStation 4)
 • Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition (PlayStation 4)
 • Super Exploding Zoo (PlayStation 4/PS Vita)
 • Futuridium EP Deluxe (PlayStation 4/PS Vita)
 • Call of Juarez: Gunslinger (PlayStation 3)
 • Cloudberry Kingdom (PlayStation 3)


Źródło: blog.eu.playstation

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pycipro
  1
  Szału nie ma i raczej długo nie będzie, od świąt będą wrzucać coś lepszego. Było już Injustice a nawet Infamous First Light teraz Ground Zeroes, także jest to wybryk jednorazowy i coś lepszego ujrzymy pewnie coś za kilka miesięcy. DriveClub Plus Edition :E?
  Sony nie ma już po co wrzucać gier AAA, abonament i tak każdy musi płacić więc po co? Oferta MS też nie lepsza.

  Na ps3 gdzie granie przez sieć było darmowe (w sumie nadal jest) walczyli o klienta znakomitymi grami, dla nich to pewnie załatwienie gry do Plusa to grosze, a zysk zdecydowanie większy.
  • avatar
   prime27pl
   1
   No w metala mogę pograć :D