Smartfony

Oficjalny debiut OPPO w Polsce już w styczniu

przeczytasz w 1 min.

OPPO pojawi się na naszym rynku już 31 stycznia. Na ten moment nie znamy jednak listy smartfonów, jakie będą początkowo dostępne.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że OPPO planuje oficjalny debiut na polskim rynku. Mówiono o pierwszej połowie 2019 roku i ostatecznie tak właśnie będzie. Co istotne, chyba szybciej niż można było sądzić.

W oficjalnym komunikacie poinformowano bowiem, że OPPO pojawi się na naszym rynku już 31 stycznia. Polska dołączy tym samym do Turcji oraz Wielkiej Brytanii, gdzie premiera omawianej marki odbędzie się również w tym miesiącu.

Jak się zapewne domyślacie, na ten moment to niestety wszystkie informacje. Więcej szczegółów, w tym punkty sprzedaży, listę urządzeń dostępnych na naszym rynku oraz ich ceny poznamy 31 stycznia.

Gdybyście nie kojarzyli marki OPPO to wypada nadmienić, iż nie jest to niewiele znaczący gracz. W 2017 roku zajął drugie miejsce pod względem sprzedaży w Chinach, a czwarte w skali globalnej (dane IDC). Na Starym Kontynencie pojawił się w zeszłym roku, we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Holandii. Na tę chwilę OPPO może pochwalić się 6 centrami badawczo-rozwojowych, 10 fabrykami i ponad 400 000 sklepami rozlokowanymi w ponad 35 krajach.

Źródło: OPPO

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!