Gry

Ogromne zainteresowanie beta testami The Division 2

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, zdradził, iż tempo napływania zgłoszeń jest rekordowe w historii studia. Mimo tego, iż nie znamy jeszcze zawartości bety i nie wiemy kiedy wystartuje.

Ubisoft przygotowuje obecnie kilka dobrze zapowiadających się gier. Za jedną z takowych uznać można The Division 2. Co więcej, już teraz wypada pokusić się o stwierdzenie, że nie będzie ono narzekało na brak zainteresowania.

Skąd taka pewność? Od pewnego czasu przyjmowane są zapisy do udziału w beta testach (na oficjalnej stronie gry). Okazuje się, że gracze bardzo chętnie z tego korzystają. Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, zdradził, iż tempo napływania zgłoszeń jest rekordowe w historii studia.

Niestety, nie poznaliśmy konkretów. Yves Guillemot dodał jednak, iż mowa o wyniku 4 razy lepszym od poprzedniego rekordu. Co ciekawe, ten należał do pierwszego The Division.

Warto przypomnieć, że nie znamy jeszcze daty startu beta testów. The Division 2 zadebiutuje 15 marca 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: dualshockers, Ubisoft Polska

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vide cui fidas
  2
  Mogli by singla zrobić...
 • avatar
  taki_jeden
  -1
  Szykują się naprawdę ciekawe zmiany względem jedynki. I w sumie można uznać, że większość to zmiany na plus. Nie ma się co dziwić, że zainteresowanie jest spore.
 • avatar
  patol1984
  0
  W tej części mogliby dać większą mapę i nieco bardziej zbalansować pvp, albo chociaż zbalansować sety pod pve, co by nie zmuszać ludzi do zbierania jedynego słusznego sprzętu.
 • avatar
  Marucins
  0
  Uwielbiam takie artykuły. Samochwałki...
  Z Division było podobnie - najpierw uraczyli nas wspaniałą grafika, gameplayem, zapowiedziami, wodotryskami a dostaliśmy... Właśnie i gra zdechła.
 • avatar
  Colidace
  0
  Gram 30 lat i TD1 to najlepsza gra jaką grałem w życiu. AI Ubisoftu jest takie że nawet do RDR2 nie da się wrócić. Po becie 2-ki jest jescze lepiej.